Robert Szymański_Sexbomba

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Wojciech Gonder

muzyczne nowości

Sexbomba z kolejnym kawałkiem z nadchodzącej płyty - "Jedziemy na zlot"

2024-04-25 18:20

Zespół Sexbomba z kolejnym singlem, promującym płytę "Sztuczna inteligencja kontra prawdziwa głupota", która ukaże się już 17 maja. Posłuchaj kawałka "Jedziemy na zlot".

Przedstawiamy Wam teledysk do nowego utworu Sexbomby zatytułowanego “Jedziemy na zlot”. Od wielu lat, gramy na zlotach motocyklowych. Czujemy się tam z Wami jak w rodzinie. To właśnie sprawiło, że postanowiliśmy nagrać kawałek... którym dziękujemy Wam za piękny czas, który mogliśmy razem przeżyć. Bo tego, co najpiękniejsze w życiu nie można kupić za pieniądze. W obrazie gościnnie zatańczyły dziewczyny z “Warsaw Cheerleders”. Serdecznie dziękujemy wszystkim motocyklistom i organizatorom zlotów, którzy przesłali nam filmy ze swoim udziałem oraz wszystkim, którzy pomogli przy kręceniu tego teledysku. Bez Was nie dalibyśmy rady! Staraliśmy się, żeby nikogo nie brakowało. Mamy nadzieję, że szukając siebie będziecie się bawić tak dobrze jak my! Utwór pochodzi z płyty „Sztuczna inteligencja kontra prawdziwa głupota”, której wydawcą jest Mystic Production. Premiera płyty już 17 maja - od zespołu Sexbomba.

Najlepsze punkowe albumy wszech czasów. Te krążki to legendy gatunku

W obrazie do kawałka “Jedziemy na zlot” wystąpili niezwykli, ale prawdziwi ludzie, w tym wielu moich serdecznych przyjaciół i kumpli. Ludzie o wielkich moto – sercach – Wam dedykuję ten kawałek i klip. Niech sprawi Wam radość i wprowadzi Was w nastrój, którego nie można kupić za żadne pieniądze. Dziękuję dziewczynom z “Warsaw Cheerleaders”, które postawiły kropkę nad “i” tańcząc w garażu u “Bandziora”... zresztą za chwilę zobaczycie wszystko sami... tymczasem życzę Wam kolejnego, szczęśliwego roku w drodze. Odpalcie zakurzone po zimie maszyny, zabierzcie dziewczyny i wyruszajcie gonić marzenia... niech Was prowadzi wolność i rockandroll, a wszystko co najlepsze, niech zawsze będzie z Wami! - kilka słów od Roberta Szymańskiego, wokalisty i lidera zespołu Sexbomba.

Oto nasz wybór najlepszych polskich kawałków z 2023 roku: