Halestorm

i

Autor: Nur Photo/East News

Wiadomości

Halestorm kończy nagrywanie nowego albumu. Lzzy Hale komentuje

Muzycy formacji Halestorm kończą prace nad kolejnym studyjnym albumem. Wygląda więc na to, że już niebawem światło dzienne ujrzy szósty krążek grupy. O postępach prac opowiedziała ostatnio Lzzy Hale, liderka Halestorm.

Halestorm kończy nagrywanie nowego albumu

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów formacji Halestorm. Wygląda na to, że już niebawem grupa wyda nowy album. Lzzy Hale, wokalistka i gitarzystka, ujawniła w jednym z ostatnich wywiadów szczegóły dotyczące postępów w pracy nad kolejnym studyjnym materiałem.

Od tej piosenki zaczął się rock'n'roll? Historia powstania utworu "Maybelline"

Kończymy pisanie nowego albumu. Chcemy wszystko dokończyć w kwietniu. Później damy sobie kilka tygodni i zobaczymy, co się stanie. A potem, zanim się obejrzycie, wrócimy do Australii z nową muzyką – powiedziała Hale w wywiadzie dla podcastu "Everblack", który został przeprowadzony w trakcie Knotfest Australia w Brisbane. 

Zespół na razie nie zamierza zdradzać szczegółów nadchodzącego albumu. 

Zgodnie z tradycją w Halestorm, najlepsze pomysły mamy zawsze na samym początku, a później część z nich wyrzucamy do kosza i na ostatnią chwilę zastanawiamy się, jak nazwać nowe wydawnictwo. Więc jeszcze tego nie wiemy. Zobaczymy, co czas pokaże, bo to trochę nie zależy od nas. To jest w końcu muzyka – dodała liderka Halestorm. 

Na ten moment dyskografię formacji Halestorm zamyka krążek zatytułowany "Back from the Dead", który ukazał się na rynku w 2022 roku. 

Najciekawsze premiery płytowe w maju 2024: