Lzzy Hale szykuje się do koncertów ze Skid Row: Na scenie zostanie tylko krew!

i

Autor: Dafydd Owen/Photoshot/REPORTER Lzzy Hale o koncertowaniu ze Skid Row

ze świata rocka

Lzzy Hale szykuje się do koncertów ze Skid Row: "Na scenie zostanie tylko krew!"

2024-04-03 9:48

Skid Row oficjalnie poinformowali, że drogi zespołu i dotychczasowego wokalisty, Erika Grönwalla, rozchodzą się. W opublikowanym oświadczeniu grupa zaznaczyła, że na najbliższych koncertach za mikrofonem stanie Lzzy Hale. Teraz założycielka i liderka Halestrom postanowiła powiedzieć fanom, czego mogą spodziewać się po nadchodzących pokazach.

Pod koniec marca zespół Skid Row wydał oświadczenie, w którym poinformował o zakończeniu współpracy z dotychczasowym wokalistą, Erikiem Grönwallem. Muzyk dołączył do formacji w 2022 roku i zdążył nagrać z nią jeden album, The Gang’s All Here  z tego samego roku. Powodem takiego stanu rzeczy jest wciąż słabe zdrowie wokalisty, który po przejściu białaczki i po zabiegu przeszczepu szpiku kostnego wciąż ma problemy z odpornością, co wpływało na działalność koncertową grupy. Od razu przekazano, że na nadchodzących występach do zespołu dołączy liderka i założycielka Halestorm, Lzzy Hale. Będzie to pierwsza współpraca Skid Row z wokalistką - jak fakt ten komentuje sama zainteresowana?

Najważniejsze kobiece albumy rockowe wszech czasów

Lzzy Hale o nadchodzących koncertach ze Skid Row

Artystka zamieściła post, w którym komentuje całą sytuację. Lzzy zażartowała, że cieszy się, że jej taśma z przesłuchań w końcu dotarła do liderów Skid Row i dalej opisała, jak ważna muzyka tej grupy jest dla całej jej artystycznej tożsamości wskazując, że jest przekonana, że gdyby nie to brzmienie, ona sama nie zostałaby rockmanką. Hale nie ukrywa, że nie może się doczekać koncertów i choć nie wie, na ilu ostatecznie się zakończy i jak to się wszystko potoczy, to zapewnia, że "na scenie zostanie tylko krew!".

Poniżej znajdziesz nasze zestawienie najlepszych zagranicznych wokalistek rockowych!