Dominik Pajewski

10.10.2019 (10:19)

Mystic Festival 2020 - ZESPOŁY, DATA, BILETYPo latach na koncertową mapę Polski wrócił Mystic Festival - jeden z najciekawszych i najlepszych rockowo - metalowych festiwali w naszym kraju. Nowa edycja odbyła się latem 2019 roku. Teraz już wiemy, że w 2020 roku impreza wróci na koncertową mapę Polski. Co więcej, już poznajemy pierwsze gwiazdy!

Mystic Festival 2019 okazał się prawdziwym sukcesem, który przyciągnął ogromną liczbę fanów ciężkich brzmień. Teraz już wiadomo, że impreza powróci w 2020 roku i właśnie poznaliśmy pierwsze szczegóły.

[ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY NA BIEŻĄCO]

Mystic Festival 2020 - DATA i MIEJSCE

Mystic Festival 2020 odbędzie się w dniach 10 i 11 czerwca w krakowskim Muzeum Lotnictwa. Jest to zmiana miejsca względem poprzedniej edycji, ponieważ w 2019 roku Mystic Festival odbywał się w krakowskiej TAURON Arenie.

Mystic Festival 2020 - ZESPOŁY

Od dłuższego czasu organizatorzy zapowiadali, że 16 września poznamy pierwszego headlinera Mystic Festival 2020 i tak też się stało. Zespołu, które pojawią się na imprezie to:

Judas Priest
Marcyful Fate
Mgła


oraz ogłoszeni 10.10.2019:

Nightwish
ACCEPT
Heilung
Vader (De Profundis show)
Obituary (Slowly We Rot show)
Beast In Black
Infected Rain

Mystic Festival 2020 - BILETY

Przedsprzedaż biletów Blind Bird ruszyła pod koniec czerwca. Cena karnetów wynosi 419 zł, a można je nabyć na stronie https://tickets.mysticfestival.pl.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Ozzy ma się nie najlepiej. Tak twierdzi Nikki Sixx

  2020-07-08
  Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a jest ostatnio głównym tematem wielu mediów i praktycznie cały czas pojawiają się nowe informacje. Nikki Sixx zdradził niedawno, że z Ozzym nie jest najlepiej.
 • Burmistrz Kostrzyna nad Odrą zaapelował: W tym roku nie przyjeżdżajce na pole

  2020-07-08
  Z powodu koronawirusa odwołano wiele imprez, które miały odbyć się w 2020 roku. Do tego grona należy również Pol'and'Rock Festival, który jak co roku miał odbyć się w Kostrzynie nad Odrą. Władze miasta apelują do festiwalowiczów, aby ci nie przyjeżdżali na teren festiwalu w tym roku.
 • Spędź weekend na okrągło! Startuje nowe miejsce w sercu Warszawy

  2020-07-07
  Już w ten weekend w Warszawie rusza nowy punkt gastronomiczno-kulturalny. W samym sercu śródmieścia - przy ulicy Okrąg 3 będzie można zjeść, poczilowac, poćwiczyć, zrobić eko-zakupy czy obejrzeć film w kinie plenerowym.
 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • Pamela Anderson postanowiła uczcić swoje 53 urodziny, publikując odważne zdjęcia

  2020-07-07
  Pamela Anderson jest jednym z symboli lat 90-tych, który nie został zapomniany mimo upływu lat. Modelka i aktorka nie występuje już tak często jak kiedyś, jednak każda jej publikacja nadal wzbudza wiele zainteresowania. Tak też stało się podczas jej 53 urodzin.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz