Dominik Pajewski

10.10.2019 (10:19)

Mystic Festival 2020 - ZESPOŁY, DATA, BILETYPo latach na koncertową mapę Polski wrócił Mystic Festival - jeden z najciekawszych i najlepszych rockowo - metalowych festiwali w naszym kraju. Nowa edycja odbyła się latem 2019 roku. Teraz już wiemy, że w 2020 roku impreza wróci na koncertową mapę Polski. Co więcej, już poznajemy pierwsze gwiazdy!

Mystic Festival 2019 okazał się prawdziwym sukcesem, który przyciągnął ogromną liczbę fanów ciężkich brzmień. Teraz już wiadomo, że impreza powróci w 2020 roku i właśnie poznaliśmy pierwsze szczegóły.

[ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY NA BIEŻĄCO]

Mystic Festival 2020 - DATA i MIEJSCE

Mystic Festival 2020 odbędzie się w dniach 10 i 11 czerwca w krakowskim Muzeum Lotnictwa. Jest to zmiana miejsca względem poprzedniej edycji, ponieważ w 2019 roku Mystic Festival odbywał się w krakowskiej TAURON Arenie.

Mystic Festival 2020 - ZESPOŁY

Od dłuższego czasu organizatorzy zapowiadali, że 16 września poznamy pierwszego headlinera Mystic Festival 2020 i tak też się stało. Zespołu, które pojawią się na imprezie to:

Judas Priest
Marcyful Fate
Mgła


oraz ogłoszeni 10.10.2019:

Nightwish
ACCEPT
Heilung
Vader (De Profundis show)
Obituary (Slowly We Rot show)
Beast In Black
Infected Rain

Mystic Festival 2020 - BILETY

Przedsprzedaż biletów Blind Bird ruszyła pod koniec czerwca. Cena karnetów wynosi 419 zł, a można je nabyć na stronie https://tickets.mysticfestival.pl.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tupac Shakur został zatrzymany przez policję. Taka informacja została podana do mediów i nie jest to fake news

  2019-10-22
  Postać Tupaca jest tak legendarna wśród fanów rapu, jak Elvis czy The Beatles. Oczywiście, w temacie śmierci rapera jest wiele niejasności, które cały czas powracają i nie są do końca wyjaśnione. Co najdziwniejsze, co jakiś czas mówi się, że widziano rapera w różnych miejscach, a niedawno nawet zatrzymała go policja.
 • Ukraiński kosmita i Billie Eilish we wspólnym numerze. Ta przeróbka was oczaruje [WIDEO]

  2019-10-22
  Billie Eilish to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd pop na rynku. Singiel 'Bad guy' to niekwestionowany hit, który zdobywa miliony wyświetleń. Ktoś postanowił połączyć numer młodej artystki, z wielkim hitem rosyjskiego kosmity Vitasa. Efekt jest zadziwiająco dobry.
 • Star Wars: The Rise Of Skywalker: finalny trailer trafił do sieci! [WIDEO]

  2019-10-22
  Star Wars: The Rise Of Skywalker: to zwieńczenie nowej trylogii, którą konsekwentnie tworzy Disney. W końcu otrzymaliśmy finalny TRAILER filmu, który będzie zwieńczeniem sagi rodu Skywalkerów.
 • Daria Zawiałow w 'Od przedszkola do Opola'. Tak śpiewała młoda wokalistka [WIDEO]

  2019-10-22
  Pamiętacie program 'Od Przedszkola do Opola', gdzie był słynny miernik hałasu? Wielu wokalistów tam zaczynało swoją drogę muzyczną, a wśród nich jest sama Daria Zawiałow
 • Deadpool 3 potwierdzony? Ryan Reynolds wstawił wymowne zdjęcie

  2019-10-22
  Deadpool 3 jest od pewnego czasu w stanie zawieszenia. Wiadomo, że Disney kupił studio FOX, jednak nie wiadomo było, co dalej z Deadpoolem. Okazuje się, że sprawa chyba ruszyła z miejsca, tak przynajmniej wskazuje zdjęcie Ryana Reynoldsa.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz