Dominik Pajewski

14.02.2020 (14:24)

Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówkiSosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.

Sosnowiec stał się popularny dzięki licznym memom i żartom, które zalewają internet. Nie wiadomo, czemu akurat Sosnowiec jest na celowniku internautów, jednak memy powstają cały czas, a z pewnością wizerunkowi miasta nie pomoże fakt, że jeden z jego mieszkańców został zatrzymany przez zawartość lodówki i to nie byle jaką zawartość.
 

LINDEMANN W PRADZE 2020 - LATAJĄCE TORTY, ZDECHŁE RYBY I PORNO WIZUALIZACJE - RELACJA


Zatrzymała go policja za zawartość lodówki. Takie rzeczy tylko w Sosnowcu

Jak podała Komenda Miejska Policji w Sosnowcu, funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, gdy ten podróżował samochodem. Przy gościu znalezione niewielką ilość marihuany, jednak coś podpowiedziało policjantom, by sprawdzić też garaż. No i jak się okazało znalazło się tam 2,5 kilograma narkotyków. Najciekawsze było to, gdzie wszystko było schowane. Lodówka, została przerobiona na specjalny sejf, w którym znaleziono w sumie: sztabki złota, kolekcjonerski monety, ponad 2 kilo marihuany i amfetamina w ilości pozwalającej na przygotowanie ponad 4350 porcji narkotyku. Teraz grozi mu nawet 10 lat więzienia, a wszystko przez lodówkę.

MOŻNA ZOSTAĆ TESTEREM MĘSKIEJ ANTYKONCEPCJI! WYNAGRODZENIE JEST OGROMNE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Papa Roach i Hollywood Undead w Poznaniu - wygraj bilety w Esce ROCK!

  2020-02-28
  Papa Roach to jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Powstał w 1993 roku w Kalifornii. Hollywood Undead to rapcore’owy zespół pochodzący z Los Angeles. Ich debiutancki album ukazał się w 2009 roku, a zespół szybko zdobył sporą rzeszę fanów. Obie ekipy wystąpią w Poznaniu, a na antenie Eski ROCK będzie można zdobyć wejściówki na te koncerty.
 • Artur Rojek tańczy w nowym teledysku

  2020-02-28
  “Bez końca”, drugi singiel z nadchodzącego albumu artysty zatytułowanego „Kundel” dostępny jest już w serwisach streamingowych. Utworowi towarzyszy nietypowy teledysk, w którym Artur Rojek tańczy!
 • Na nowym albumie AC/DC pojawi sie Malcolm Young. Jak to możliwe?

  2020-02-28
  Nowy album AC/DC jest owiany tajemnicą, jednak wiadomo, że powstaje. Okazuje się, że na krążku prawdopodobnie usłyszymy zmarłego Malcolma Younga!
 • Wiadra z Castoramy za darmo. Ludzie dosłownie się na nie rzucili

  2020-02-28
  Każdy szuka okazjonalnych promocji, dzięki którym będzie mógł zaoszczędzić kilka złotych. Niestety, czasami hasło ,,za darmo'' jest dużym błędem, o czym świadczyć mogą darmowe wiadra w Castoramie.
 • Behemoth jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot

  2020-02-28
  Behemoth od wielu lat podbija zagraniczne sceny, a od jakiegoś czasu grupa jest także gwiazdą dużych festiwali.Teraz zespół Nergala jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot. Chodzi oczywiście o najlepszy performance.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz