Dominik Pajewski

13.02.2020 (14:49)

Można zostać testerem męskiej antykoncepcji! Wynagrodzenie jest ogromneBadania nad męską antykoncepcją trwają od dłuższego czasu, jednak by móc mówić o pełnym sukcesie, potrzeba czasu. Jak się okazuje, badania weszły w fazę testów i to testów na ochotnikach.

Męska antykoncepcja przestała być tylko mitem i marzeniem, a stała się czymś realnym i coraz bardziej możliwym. Badanie wkroczyły w fazę testów i to takich, do których potrzeba ochotników. Oczywiście, nie ma nic za darmo i za udział w testach przysługiwać będzie wynagrodzenie.

FRED DURST ZOSTANIE NAJGORSZYM REŻYSEREM? ARTYSTA OTRZYMAŁ NOMINACJĘ DO ZŁOTYCH MALINMożesz zostać testerem męskiej antykoncepcji! Proponowane jest spore wynagrodzenie

Testowanie ma kilka plusów i kilka minusów, jednak zacznijmy od tych lepszych stron. Organizacja NEST/T, która przeprowadza testy, ponad 11 tys. złotych dla mężczyzn, a dla kobiet przygotowano ok. 4,5 tys. złotych (2985 i 1140 dolarów). To z pewnością wiele plusów, a do tego dochodzi fakt, że trzeba regularnie uprawiać seks, by sprawdzić czy środki działają.

MACAULAY CULKIN OPOWIEDZIAŁ O SWOJEJ PRZYJAŹNI Z MICHAELEM JACKSONEM


Teraz minusy testowania środków. Para, która zdecyduje się na uczestnictwo w badaniach musi liczyć z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Z pewnoscią chodzi tu o niechcianą ciążę, jednak jak przekonują badacze, ryzyko jest mniejsze niż przy stosowaniu prezerwatyw. Do tego moze dojść przybranie na wadze i trądzik.

Jak działa antykoncepcja dla mężczyzn? Można ją wsmarowywać w plecy w postaci żelu, potem substancje wnikają do organizmu i hamują produkcję plemników. Kiedy zostaną podane wyniki? Naukowcy szacują, że w 2022 roku, a testy na ochotnikach mają potrwać do 16 tygodni.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kombinezony astronautów SpaceX wyglądają niesamowicie futurystycznie. Pokazano nagranie

  2020-08-03
  To, że Elon Musk za wszelką cenę chce wyprzedzić swoje czasy, można było zauważyć już wiele razy. Tym razem pokazano, jak wyglądają kombinezony astronautów, które projektuje firma filantropa. Jak możecie się domyślić, wszystko jest mocno futurystyczne.
 • Dostaliście pocztą tajemnicze chińskie nasiona? Mogą okazać się niebezpieczne

  2020-08-03
  Jeżeli dostaliście paczkę z chińskimi napisani i nie bardzo wiecie skąd się wzięła, a nie pamiętacie byście coś zamawiali ze słynnego serwisu aukcyjnego, to lepiej zapoznajcie się z tym tekstem. Być może dotarły do was chińskie nasiona, które nie są bezpieczne.
 • Vans składa ukłon w stronę uwielbianej amerykańskiej rodziny: The Simpsons

  2020-08-03
  Dzięki nowej kolaboracji z amerykańską ikoną w pełnej okazałości, Vans oddaje chołd amerykańskiej kulturze.
 • Guns N' Roses wydadzą swoją kultową składankę na winylu

  2020-08-03
  Odkąd do Guns N' Roses powrócił Slash, zainteresowanie grupą ponownie rośnie i spokojnie można stwierdzić, że wszystko wróciło na właściwe tory. Grupa z pewnością to zauważyła, ponieważ postanowiono wydać kultową składankę grupy na winylu.
 • Ozzy Osbourne: byłem przekonany, że umrę. Artysta szczerze powiedział o swoich obawach

  2020-08-03
  Stan Ozzy'ego Osbourne'a jest w ostatnim czasie przedmiotem wielu dyskusji. Artysta postanowił wypowiedzieć się na temat stanu swojego zdrowia, ucinając wiele plotek.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz