Dominik Pajewski

13.02.2020 (14:49)

Można zostać testerem męskiej antykoncepcji! Wynagrodzenie jest ogromneBadania nad męską antykoncepcją trwają od dłuższego czasu, jednak by móc mówić o pełnym sukcesie, potrzeba czasu. Jak się okazuje, badania weszły w fazę testów i to testów na ochotnikach.

Męska antykoncepcja przestała być tylko mitem i marzeniem, a stała się czymś realnym i coraz bardziej możliwym. Badanie wkroczyły w fazę testów i to takich, do których potrzeba ochotników. Oczywiście, nie ma nic za darmo i za udział w testach przysługiwać będzie wynagrodzenie.

FRED DURST ZOSTANIE NAJGORSZYM REŻYSEREM? ARTYSTA OTRZYMAŁ NOMINACJĘ DO ZŁOTYCH MALINMożesz zostać testerem męskiej antykoncepcji! Proponowane jest spore wynagrodzenie

Testowanie ma kilka plusów i kilka minusów, jednak zacznijmy od tych lepszych stron. Organizacja NEST/T, która przeprowadza testy, ponad 11 tys. złotych dla mężczyzn, a dla kobiet przygotowano ok. 4,5 tys. złotych (2985 i 1140 dolarów). To z pewnością wiele plusów, a do tego dochodzi fakt, że trzeba regularnie uprawiać seks, by sprawdzić czy środki działają.

MACAULAY CULKIN OPOWIEDZIAŁ O SWOJEJ PRZYJAŹNI Z MICHAELEM JACKSONEM


Teraz minusy testowania środków. Para, która zdecyduje się na uczestnictwo w badaniach musi liczyć z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Z pewnoscią chodzi tu o niechcianą ciążę, jednak jak przekonują badacze, ryzyko jest mniejsze niż przy stosowaniu prezerwatyw. Do tego moze dojść przybranie na wadze i trądzik.

Jak działa antykoncepcja dla mężczyzn? Można ją wsmarowywać w plecy w postaci żelu, potem substancje wnikają do organizmu i hamują produkcję plemników. Kiedy zostaną podane wyniki? Naukowcy szacują, że w 2022 roku, a testy na ochotnikach mają potrwać do 16 tygodni.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Papa Roach i Hollywood Undead w Poznaniu - wygraj bilety w Esce ROCK!

  2020-02-28
  Papa Roach to jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Powstał w 1993 roku w Kalifornii. Hollywood Undead to rapcore’owy zespół pochodzący z Los Angeles. Ich debiutancki album ukazał się w 2009 roku, a zespół szybko zdobył sporą rzeszę fanów. Obie ekipy wystąpią w Poznaniu, a na antenie Eski ROCK będzie można zdobyć wejściówki na te koncerty.
 • Artur Rojek tańczy w nowym teledysku

  2020-02-28
  “Bez końca”, drugi singiel z nadchodzącego albumu artysty zatytułowanego „Kundel” dostępny jest już w serwisach streamingowych. Utworowi towarzyszy nietypowy teledysk, w którym Artur Rojek tańczy!
 • Na nowym albumie AC/DC pojawi sie Malcolm Young. Jak to możliwe?

  2020-02-28
  Nowy album AC/DC jest owiany tajemnicą, jednak wiadomo, że powstaje. Okazuje się, że na krążku prawdopodobnie usłyszymy zmarłego Malcolma Younga!
 • Wiadra z Castoramy za darmo. Ludzie dosłownie się na nie rzucili

  2020-02-28
  Każdy szuka okazjonalnych promocji, dzięki którym będzie mógł zaoszczędzić kilka złotych. Niestety, czasami hasło ,,za darmo'' jest dużym błędem, o czym świadczyć mogą darmowe wiadra w Castoramie.
 • Behemoth jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot

  2020-02-28
  Behemoth od wielu lat podbija zagraniczne sceny, a od jakiegoś czasu grupa jest także gwiazdą dużych festiwali.Teraz zespół Nergala jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot. Chodzi oczywiście o najlepszy performance.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz