Dominik Pajewski

14.08.2020 (10:45)

Lady Gaga uwielbia metal! Tak twierdzi Lars UlrichGdy Lady Gaga wystąpiła z Metalliką, wielu fanów zespołu było w szoku. Okazuje się, że artysta faktycznie jest fanką muzyki metalowej, o czym powiedział Lars Ulrich.

Gdy w 2017 roku, Lady Gaga wystąpiła razem z Metalliką, fani zespołu byli mocno w szoku. Wiele osób uważało, że wspólny występ z artystką jest słabym zagraniem, a sama wokalistka zrobiła to tylko dla chęci przypodobania się nowej publice. Okazuje się, że Lady Gaga prywatnie słucha dużo muzyki metalowej, o czym wspomniał w najnowszym wywiadzie Lars Ulrich.

FANI SOAD KRYTYKUJĄ NOWY ZESPÓŁ SHAVO ODADJIANA. BASISTA NA TO: ZAWSZE BĘDĄ TACY IDIOCI

 

Lars Ulrich o Lady Gadze: jej ulubioną piosenką była kiedyś ''Metal Militia''

Podczas wywiadu u Howarda Sterna, Metallica wspomniała wspólny występ z Lady Gagą i jej zaangażowanie w temat oraz miłość do muzyki gitarowej. Jak powiedział Lars Ulrich:
 
Lady Gaga uwielbia metal. Powiedziała mi, że jej ulubioną piosenką była kiedyś ''Metal Militia'', a jest to mniej znany utwór z naszego pierwszego albumu, ''Kill ‘Em All''.
 
Jak dodał James Hetfield:
 
Szanuję ją jako artystkę. Zjawiła się dwie godziny przed nami, żeby ćwiczyć ruchy. Jest niezwykle kreatywną i odważną artystką.

Być może jeszcze kiedyś usłyszymy artystkę wspólnie z Metalliką.


LINKIN PARK WRZUCILI NIEPUBLIKOWANY NUMER SPRZED 20 LAT! TO ZAPOWIEDŹ REEDYCJI ''HYBRID THEORY''

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz