Dominik Pajewski

26.06.2020 (14:39)

Krzyk 5 - kolejne szczegóły filmu ujawnione! Kiedy premiera?Seria ''Krzyk'', stała się prawdziwym symbolem horroru, który do dziś jest wzorem dla wielu twórców. Ogłoszono jakiś czas temu, że seria powróci z piątą odsłoną, a teraz poznaliśmy kolejne szczegóły.

Gdy na ekranach pojawił się ''Krzyk'', nikt nie spodziewał się, że seria będzie takim hitem. Kultowa maska i atmosfera grozy oraz niepokoju sprawiły, że obecnie to jednak z najbardziej rozpoznawalnych serii grozy na świecie. Oczywiście, dużo w tym sukcesie ma udziału ''Straszny Film'', który był parodią opartą na ''Krzyku''. Dla wszystkich fanów serii, dobrą wiadomością jest fakt, że ''Krzyk'' powraca z piątą odsłoną, o której wiemy coraz więcej.


SŁYNNA PRZERÓBKA FRESKU JEZUSA ZOSTAŁA PRZEBITA! TERAZ RZĄDZI PRZEMALOWANIE ''NIEPOKALANEGO POCZĘCIA''Krzyk 5 - ujawniono kolejne szczegóły produkcji 

Potwierdzono, że do obsady dołączył David Arquette, który w poprzednich częściach grał Deweya. Zdjęcia mają wystartować latem 2020 roku, jednak nie ujawniono kiedy film miałby trafić do kin. Nad filmem pracują Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett i będzie to pierwsza część, której nie wyreżyseruje Wes Craven.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Reakcja Kurta Cobaina, na ceny biletów na Madonne rozwaliła system. W sieci pojawił się niepublikowany wywiad [WIDEO]

  2020-07-06
  Ceny biletów dzisiaj budzą wielkie zaskoczenie, jednak 30 lat temu, również cena wejściówek czasami negatywnie zaskakiwała. Przykładem może być reakcja Kurta Cobaina, który gdy usłyszał ile kosztują bilety na Madonnę, był mocno w szoku.
 • Hit Linkin Park osiągnął miliard wyświetleń na Youtube!

  2020-07-06
  Miliard na Youtube nie robi już takiego wrażenia jak kilka lat temu, jednak zawsze miło zobaczyć taką ilość wyświetleń pod rockowym klipem. Teraz miliardem może pochwalić się również Linkin Park, którzy z jednym ze swoich hitów przekroczyli mistyczną barierę.
 • Jak pachnie kosmos? Stworzono perfumy, które odzwierciedlają zapach przestrzeni kosmicznej

  2020-07-06
  Zastanawialiście się kiedyś jak pachnie kosmos? Czy zimna przestrzeń kosmiczna ma zapach, a co najważniejsze, czy da się z tego zrobić perfumy? Okazuje się, że tak!
 • 365 dni zostanie usunięte z Netflixa? Jest odpowiedź platformy

  2020-07-06
  Film 365 dni stał się prawdziwym hitem, który podbija również rynek zagraniczny. Nie wszystkim podoba się tematyka produkcji i wiele osób chce, aby usunięto film z platformy. Na liczne głosy niezadowolenia odpowiedzieli przedstawiciele platformy.
 • KMŻ - Kawałki Mojego Życia. Pierwszym gościem nowego cyklu będzie Krzysztof Zalewski

  2020-07-03
  KMŻ - Kawałki Mojego Życia to nowy cykl na antenie Eski ROCK, w którym gościć będą bardzo różni artyści. To osobiste pasmo, w której muzycy będą mówić o swoich ulubionych numerach i inspiracjach. Pierwszym gościem cyklu jest Krzysztof Zalewski.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz