25.09.2013 (19:00)

Kings of Leon - zobacz koncert z Londynu! [2013, LIVE, VIDEO]Wyjątkowy koncert z Londynu - udostępniła w sieci grupa Kings of Leon. Zespół zagrał w brytyjskiej stolicy na kilka tygodni przed premierą nowej płyty, na koncercie pojawiły się też kawałki z "Mechanical Bull".

Kings of Leon w sierpniu dali specjalny koncert w londyńskiej dzielnicy Shepherd's Bush. Występ w ramach serii American Express Unstaged był emitowany na żywo w sieci, teraz fani mają okazję obejrzeć go raz jeszcze. Koncert wyreżyserował Fred Armisen, który znany jest z programu "Saturday Night Live" i ma już doświadczenie w reżyserowaniu teledysków.

Kings Of Leon zagrali na żywo między innymi utwory z nowej płyty "Mechanical Bull". Pierwszym singlem z tego krążka jest piosenka "Supersoaker". "Mechanical Bull" to szósta studyjna płyta Kings Of Leon. Następca albumu "Come Around Sundown" powstał w Nashville, nad produkcją czuwał wieloletni współpracownik zespołu Angelo Petraglia.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Olga Tokarczuk - Nobel. Jaką nagrodę finansową otrzyma pisarka?

  2019-10-21
  Mamy powody do radości, Olga Tokarczuk otrzymała Literacką Nagrodę Nobla! Wieść rozeszła się momentalnie i wielu Polaków ma powody do radości. Oczywiście, pojawiły się pytania, ile pieniądzy otrzyma Olga Tokarczuk?
 • Rob Zombie i Cradle Of Filth zareagowali na Billie Eilish w ich koszulkach

  2019-10-21
  Billie Eilish cieszy się szacunkiem u wykonawców rockowych, którzy doceniają jej oryginalność i pomysł na siebie. Niedawno, wokalistka pokazała się w specjalnej koszulce, stworzonej z trzech wzorów shirtów kapel metalowych. Muzycy postanowili skomentować oryginalną kreację artystki.
 • Lindemann - Ich weiß es nicht: tekst nowego singla wokalisty Rammstein

  2019-10-21
  Lindemann nie zwalnia tempa, po świetnie przyjętym singlu 'Steh auf', przyszła pora na bardziej mroczną kompozycję. W sieci pojawił się numer 'Ich weiß es nicht', do którego można już znaleźć tłumaczenie.
 • Olga Tokarczuk - Nobel, Rodzina, Bieguni

  2019-10-21
  Literacka Nagroda Nobla 2019: Olga Tokarczuk otrzymała nagrodę! Polska pisarka dostała wyróżnienie za rok 2018, to bardzo ważny dzień w historii polskiej literatury.
 • Skąd wziął się hejt na Gretę Van Fleet? Wokalista Airbourne wyjaśnił

  2019-10-21
  Greta Van Fleet ma wielu fanów, jednak też wiele osób uważa zespół za kopię dawnych patentów, które opracowane były przez Led Zeppelin. Wokalista Airbourne postanowił wyjaśnić, skąd bierze się hejt na młodych artystów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz