25.09.2013 (19:00)

Kings of Leon - zobacz koncert z Londynu! [2013, LIVE, VIDEO]Wyjątkowy koncert z Londynu - udostępniła w sieci grupa Kings of Leon. Zespół zagrał w brytyjskiej stolicy na kilka tygodni przed premierą nowej płyty, na koncercie pojawiły się też kawałki z "Mechanical Bull".

Kings of Leon w sierpniu dali specjalny koncert w londyńskiej dzielnicy Shepherd's Bush. Występ w ramach serii American Express Unstaged był emitowany na żywo w sieci, teraz fani mają okazję obejrzeć go raz jeszcze. Koncert wyreżyserował Fred Armisen, który znany jest z programu "Saturday Night Live" i ma już doświadczenie w reżyserowaniu teledysków.

Kings Of Leon zagrali na żywo między innymi utwory z nowej płyty "Mechanical Bull". Pierwszym singlem z tego krążka jest piosenka "Supersoaker". "Mechanical Bull" to szósta studyjna płyta Kings Of Leon. Następca albumu "Come Around Sundown" powstał w Nashville, nad produkcją czuwał wieloletni współpracownik zespołu Angelo Petraglia.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pierwsza płyta Slipknota- Joey Jordison wspomniał czas premiery krążka

  2020-07-02
  Slipknot obecnie jest na fali wznoszącej i mimo zmian w składzie, nadal bardzo dobrze sobie radzi na scenie. Były członek grupy i jej współzałożyciel, Joey Jordison postanowił wypowiedzieć się na temat debiutanckiego albumu, który otworzył wiele dróg zespołowi.
 • Muzyk Maroon 5 aresztowany! Chodzi o przemoc domową

  2020-07-02
  Muzyk Maroon 5 aresztowany! Takie informacje pojawiły się w sieci, a do zatrzymania doszło 27 czerwca w Los Angeles. Jak donoszą media, Mickey Madden został zatrzymany w związku z przemocą domową.
 • Męskie Granie 2020 - Świt: nowy hymn, w wykonaniu Darii Zawiałow, Igo i Króla trafił do sieci [WIDEO]

  2020-07-01
  Męskie Granie powraca! Do sieci trafił nowy hymn imprezy, za który odpowiadają: Daria Zawiałow, Igo i Król. Posłuchajcie utworu ''Świt''.
 • Ryan Reynolds rozwalił videokonferencję obsasy X-Menów. Klimat Deadpoola wszedł za mocno [WIDEO]

  2020-07-01
  Ryan Reynolds już tak bardzo wniknął w role Deadpoola, że praktycznie gdzie się nie pojawi, wszyscy widzą w nim pyskatego najemnika. Ostatnio Ryan postanowił wpaść na videokonferencję obsady X-Menów i trochę poprzeszkadzać.
 • Ile zarabia prezydent? Na jaką kwotę może liczyć głowa państwa?

  2020-07-01
  Ile zarabia prezydent? Takie pytanie pojawia się często, a w obliczu wyborów, coraz więcej osób chce wiedzieć, na jakie zarobki może liczyć głowa państwa. Czy są to faktycznie tak duże pieniądze?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz