Dominik Pajewski

17.02.2020 (10:07)

Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w HollywoodZdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.

Zdjęcie Kingi Rusin to prawdziwy hit i temat, który mocno interesuje Polaków. Zdjęcie z Adele i opis imprezy pełnej celebrytów stało się prawdziwym hitem.Nic dziwnego, z opisu mogliśmy dowiedzieć się, że Jay-Z uczył Kinge tańca, Beyonce poczuła się przyćmiona przez Kingę w jej kreacji. Tak czy inaczej, internet ruszył całą parą, a memów zrobiło się już całkiem sporo. Postanowiliśmy wybrać te najlepsze, a jako, że sama zainteresowana traktuje to wszystko z dystansem, to z pewnością (jeśli trafi na nasz materiał), sama zaśmieje się z niektórych przeróbek.

BRIAN MAY WKURZYŁ SIĘ I ZAATAKOWAŁ KAMERZYSTĘ [WIDEO]


MEMY z Kingą Rusin - wybraliśmy te najlepsze

Nie przedłużając, wybraliśmy najlepsze memy opisujące sytuację. Oczywiście, jest to subiektywny wybór, także nie miejcie do nas pretensji. Z resztą, nowe obrazki ciągle się pojawiają w sieci.ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Papa Roach i Hollywood Undead w Poznaniu - wygraj bilety w Esce ROCK!

  2020-02-28
  Papa Roach to jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Powstał w 1993 roku w Kalifornii. Hollywood Undead to rapcore’owy zespół pochodzący z Los Angeles. Ich debiutancki album ukazał się w 2009 roku, a zespół szybko zdobył sporą rzeszę fanów. Obie ekipy wystąpią w Poznaniu, a na antenie Eski ROCK będzie można zdobyć wejściówki na te koncerty.
 • Artur Rojek tańczy w nowym teledysku

  2020-02-28
  “Bez końca”, drugi singiel z nadchodzącego albumu artysty zatytułowanego „Kundel” dostępny jest już w serwisach streamingowych. Utworowi towarzyszy nietypowy teledysk, w którym Artur Rojek tańczy!
 • Na nowym albumie AC/DC pojawi sie Malcolm Young. Jak to możliwe?

  2020-02-28
  Nowy album AC/DC jest owiany tajemnicą, jednak wiadomo, że powstaje. Okazuje się, że na krążku prawdopodobnie usłyszymy zmarłego Malcolma Younga!
 • Wiadra z Castoramy za darmo. Ludzie dosłownie się na nie rzucili

  2020-02-28
  Każdy szuka okazjonalnych promocji, dzięki którym będzie mógł zaoszczędzić kilka złotych. Niestety, czasami hasło ,,za darmo'' jest dużym błędem, o czym świadczyć mogą darmowe wiadra w Castoramie.
 • Behemoth jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot

  2020-02-28
  Behemoth od wielu lat podbija zagraniczne sceny, a od jakiegoś czasu grupa jest także gwiazdą dużych festiwali.Teraz zespół Nergala jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot. Chodzi oczywiście o najlepszy performance.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz