Dominik Pajewski

15.09.2020 (12:55)

Kiedy jest dzień chłopaka, a kiedy jest dzień mężczyzny?Kiedy jest Dzień Chłopaka, a kiedy Dzień Mężczyzny? Kiedy te święta i jak je obchodzić? Data Dnia Chłopaka 2020 do sprawdzenia na EskaROCK.pl.

Dzień chłopaka i Dzień mężczyzny to zupełnie inne święta i wcale nie są tym samym. Czym się różnią od siebie? Sprawdźcie w naszym artykule.
 

METALLICA POGRATULOWAŁA ROBERTOWI LEWANDOWSKIEMU. O CO CHODZI?
Kiedy jest Dzień Mężczyzny?

Kiedy będziemy obchodzić Dzień Chłopaka 2020? W różnych krajach święto wypada w różnych miesiącach. W Polsce Dzień Chłopaka jest we wrześniu - dokładna data Dnia Chłopaka to 30 września 2020. Czy jest to też data Dnia Mężczyzny? Często można spotkać się z opinią, że Dzień Chłopaka to to samo święto, co Dzień Mężczyzny. Tymczasem, Dzień Mężczyzny obchodzony jest zawsze 10 marca. Nie są to święta takie same.

Kiedy jest Dzień Chłopaka?

Na czym polega różnica między Dniem Chłopaka a Dniem Mężczyzny? Obydwa święta powstały w opozycji do Dnia Kobiet. Niestety, nadal obydwa te święta nie znalazły uznania w ogólnoświatowym systemie świąt. Stąd też nie ma jednej, ogólnej daty święta panów. Właściwie trudno jest określić, w jaki sposób rozróżnić kto ma obchodzić Dzień Chłopaka, a kto Dzień Mężczyzny, bo jest to pytanie o granice męskości... 
 

ZENDAYA ZAGRA W KILL BILLU 3? AKTORKA SKOMENTOWAŁA INTERNETOWĄ AKCJĘ

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz