Daniel Wardziński

11.03.2016 (13:29)

Kazik na koncercie O.S.T.R. - zobacz video ze wspólnego występu artystów na scenie [VIDEO]Kazik Staszewski jako gość specjalny na koncercie O.S.T.R.'a? Sprawdźcie video ze wspólnego występu oby artystów i reakcję publiczności, która kompletnie nie spodziewała się takiego występu.

Kazik dołącza do O.S.T.R.'a na scenie w trakcie koncertu w warszawskiej Stodole! Nagranie na którym możemy zobaczyć jak Kazik wraz z łódzkim raperem i producentem wykonuje kawałek Wszystko Co Mam Dał Mi Hip-Hop. Sprawdźcie krótkie koncertowe video i wyjątkową reakcję publiczności, która kompletnie nie spodziewała się takiego historycznego połączenia stylów.

W świecie hip-hopu Kazik Staszewski cieszy się dużym uznaniem, zarówno za jego pracę z Wojciechem Waglewskim, która była pionierska w kwestii rapu na polskim gruncie, jak i za późniejsze rapcore'owe numery m.in. w ramach Kazik Na ŻywoO.S.T.R. po koncercie w Warszawie wrzucił wspólne zdjęcie z legendarnym wokalistą Kultu:

 
 


Zobaczcie video z fragmentem ich wspólnego występu.

 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Jared Leto zapowiedział kolejną dużą rolę filmową! W kogo wcieli się artysta?

  2020-08-11
  Jared Leto pokazuje bardzo często, że jest człowiekiem wielu talentów i prawdziwym kameleonem, który potrafi totalnie zmienić się do roli. Tym razem ogłoszono, że aktor wcieli się w słynną postać, która miała ogromny wpływ na popkulturę.
 • Staruszka wymiata przy kawałku AC/DC. To pokazuje, że muzyka łączy pokolenia

  2020-08-11
  Są takie zespoły, o których mówi się, że są absolutnie międzypokoleniowe i słucha się ich w różnym wieku. Dowodem na to może być twórczość AC/DC, która poruszyła pewną starszą panią.
 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Wardruna ogłosiła daty koncertów w Polsce! Kiedy i gdzie pojawi się zespół?

  2020-08-11
  Norweski zespół Wardruna ogłosił daty europejskiej trasy koncertowej, która będzie miała miejsce w listopadzie 2021 r.
 • Idealna praca dla par, bez wychodzenia z domu. Tak, chodzi o to, o czym myślicie

  2020-08-11
  Mówi się, że idealna praca nie istnieje, a jednak się okazuje, że można pracować w parach i praktycznie nic nie robić. Znaczy, trzeba uprawiać seks i spisywać pewne dane. Proste, prawda?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz