Daniel Wardziński

11.03.2016 (13:29)

Kazik na koncercie O.S.T.R. - zobacz video ze wspólnego występu artystów na scenie [VIDEO]Kazik Staszewski jako gość specjalny na koncercie O.S.T.R.'a? Sprawdźcie video ze wspólnego występu oby artystów i reakcję publiczności, która kompletnie nie spodziewała się takiego występu.

Kazik dołącza do O.S.T.R.'a na scenie w trakcie koncertu w warszawskiej Stodole! Nagranie na którym możemy zobaczyć jak Kazik wraz z łódzkim raperem i producentem wykonuje kawałek Wszystko Co Mam Dał Mi Hip-Hop. Sprawdźcie krótkie koncertowe video i wyjątkową reakcję publiczności, która kompletnie nie spodziewała się takiego historycznego połączenia stylów.

W świecie hip-hopu Kazik Staszewski cieszy się dużym uznaniem, zarówno za jego pracę z Wojciechem Waglewskim, która była pionierska w kwestii rapu na polskim gruncie, jak i za późniejsze rapcore'owe numery m.in. w ramach Kazik Na ŻywoO.S.T.R. po koncercie w Warszawie wrzucił wspólne zdjęcie z legendarnym wokalistą Kultu:

 
 


Zobaczcie video z fragmentem ich wspólnego występu.

 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • I8EURO 2020: Miasta i stadiony. Wiemy gdzie się odbędzie Euro 2020! [SPORT]

  2019-10-13
  Euro 2020: Miasta. W 2020 r. Euro po raz pierwszy odbędzie się w 13 miastach i krajach-gospodarzach. Finał Euro 2020 zostanie rozegrany na Wembley. Wśród miast Euro 2020 nie znalazło się żadna polska metropolia.
 • 12 tysięcy książek Olgi Tokarczuk sprzedane w ciągu zaledwie 10 godzin! Rekordowa sprzedaż w Empiku

  2019-10-11
  Wystarczyło niespełna pół dnia a książki Olgi Tokarczuk stały się bestsellerami! Czytelnicy masowo wykupują publikacje polskiej Noblistki - i to nie tylko wydania drukowane, ale również e-booki i audiobooki. Hitem są "Bieguni".
 • Jared Leto narzeka na nowego Jokera. Co mu nie pasuje?

  2019-10-11
  Jared Leto ma na swoim koncie wiele świetnych ról oraz występ w uniwersum DC, jako Joker. Aktor nie specjalnie miał możliwość pokazania swoich możliwości jako ikoniczny złoczyńca i ma trochę pretensję do stworzenia nowego filmu na temat Jokera.
 • Dożywotni zakaz wchodzenia na koncerty Guns N' Roses. Co zrobił fan?

  2019-10-11
  Jak bardzo trzeba się narazić zespołowi, by dostać dożywotni zakaz wchodzenia na koncerty? Przykładem jest pewien fan Guns N' Roses, który tak naraził się grupie, że ma zakaz absolutny.
 • Mothyfall prezentuje debiutancki singiel 'One Glance' [WIDEO]

  2019-10-11
  Po blisko roku od powstania, zespół Mothyfall objawił światu swój pierwszy owoc. Do sieci trafił debiutancki singiel zatytułowany „One Glance”, do którego powstał wyjątkowy klip.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz