Dominik Pajewski

08.11.2019 (00:44)

Joe Pesci ujawnił swój talent wokalny. Gwiazdor 'Irlandczyka' nagrał numer z wokalistą Maroon 5Joe Pesci kojarzony jest głównie jako aktor, który często występował w filmach gangsterskich oraz sensacyjnych. Oczywiście, nie można zapomnieć o roli w filmach o Kevinie, jednak większym zaskoczeniem jest to, że Pesci śpiewa i nagrał nawet płytę, gdzie pojawia się Adam Levine z Maroon 5.

Joe Pesci to taka postać w historii kina, która kojarzona jest głównie z produkcjami gangsterskimi oraz filmami akcji. Oczywiście, nie można zapomnieć o kreacji w obu częściach przygód Kevina, jednak nie jest to największe zaskoczenie w karierze aktora. Mało kto wie, że Pesci śpiewa, a niedawno nagrał nawet album, gdzie pojawia się wokalista Maroon 5.
 

OZZY OSBOURNE UJAWNIŁ, Z KTÓRYM GITARZYSTĄ NAJLEPIEJ MU SIĘ PRACOWAŁO


Joe Pesci ujawnił swój talent wokalny. Gwiazdor 'Irlandczyka' nagrał numer z wokalistą Maroon 5

Jak podaje Entertainment Weekly, na krążku Joe Pesciego pojawią się dwie piosenki z gościnnym udziałem Adama Levine'a. Posłuchajcie, jak brzmi numer 'Baby Girl':1. How About You
2. Falling In Love is Wonderful
3. I Remember April
4. I’ll Be Seeing You
5. Round Midnight
6. If I Should Lose You
7. My Cherie Amour (feat. Adam Levine)
8. In My Solitude
9. Folks Who Live On The Hill
10. If I Ever Lost You
11. The Nearness of You (feat. Jimmy Scott)
12. Exodus
13. Baby Girl (feat. Adam Levine)

Przypomnijmy, że Joe Pesci pojawi się w filmie 'Irlandczyk', którego premiera została zaplanowana na 27 listopada 2019.UCZNIOWIE PODSUMOWALI 101 LAT POLSKIEJ MUZYKI W ŚWIETNYM KLIPIE [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • PATTI YANG GROUP prezentuje pierwszy teledysk z pożegnalnej płyty

  2019-11-21
  W najbliższy piątek ukaże się nowy album Patti Yang Group zatytułowany „War On Love”. Ukazał się klip do piosenki „Falling”.
 • Dżem w Stodole - dwa koncerty w Stodole już niedługo!

  2019-11-21
  Giganci polskiego blues-rocka wracają do Warszawy! Dżem, który w tym roku świętuje swoje 40-lecie, zagra w Stodole dwukrotnie – 6 oraz 7 grudnia. Nie zabraknie największych przebojów zespołu, w tym m.in. legendarnego „Wehikuł czasu”, który w kwietniu 2018 w Krakowie wykonała sama Metallica! Bilety na wydarzenia cały czas są dostępne w sprzedaży.
 • PALAYE ROYALE w Polsce 2020! Bilety, data i miejsce koncertu kanadyjskiej kapeli

  2019-11-21
  PALAYE ROYALE to kanadyjskie trio, które w marcu 2020 roku odwiedzi nasz kraj. Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące tego wydarzenia - bilety, miejsce i datę. Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Welcome to the jungle po niemiecku. Anthony Vincent postanowił przerobić piosenkę, na styl Rammstein [WIDEO]

  2019-11-21
  Pioseka 'Welcome to the jungle' to prawdziwy klasyk rockowy, który zna każdy. Numer był wielokrotnie przerabiany, jednak gdy wziął się za niego Anthony Vincent, możemy mówić o wyjątkowym coverze.
 • Fred Durst ma do siebie mega dystans. Wokalista wystąpił w reklamie, która śmieje się z Limp Bizkit

  2019-11-21
  O Limp Bizkit można powiedzieć wiele i pewnie wiele rzeczy, będzie zarzutami o styl muzyczny. Jedno jednak trzeba przyznać Fredowi Durstowi, ma on do siebie dystans jak nikt inny. Wokalista wystąpił w reklamie, która jawnie naśmiewa się z jego zespołu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz