Dominik Pajewski

08.11.2019 (00:44)

Joe Pesci ujawnił swój talent wokalny. Gwiazdor 'Irlandczyka' nagrał numer z wokalistą Maroon 5Joe Pesci kojarzony jest głównie jako aktor, który często występował w filmach gangsterskich oraz sensacyjnych. Oczywiście, nie można zapomnieć o roli w filmach o Kevinie, jednak większym zaskoczeniem jest to, że Pesci śpiewa i nagrał nawet płytę, gdzie pojawia się Adam Levine z Maroon 5.

Joe Pesci to taka postać w historii kina, która kojarzona jest głównie z produkcjami gangsterskimi oraz filmami akcji. Oczywiście, nie można zapomnieć o kreacji w obu częściach przygód Kevina, jednak nie jest to największe zaskoczenie w karierze aktora. Mało kto wie, że Pesci śpiewa, a niedawno nagrał nawet album, gdzie pojawia się wokalista Maroon 5.
 

OZZY OSBOURNE UJAWNIŁ, Z KTÓRYM GITARZYSTĄ NAJLEPIEJ MU SIĘ PRACOWAŁO


Joe Pesci ujawnił swój talent wokalny. Gwiazdor 'Irlandczyka' nagrał numer z wokalistą Maroon 5

Jak podaje Entertainment Weekly, na krążku Joe Pesciego pojawią się dwie piosenki z gościnnym udziałem Adama Levine'a. Posłuchajcie, jak brzmi numer 'Baby Girl':1. How About You
2. Falling In Love is Wonderful
3. I Remember April
4. I’ll Be Seeing You
5. Round Midnight
6. If I Should Lose You
7. My Cherie Amour (feat. Adam Levine)
8. In My Solitude
9. Folks Who Live On The Hill
10. If I Ever Lost You
11. The Nearness of You (feat. Jimmy Scott)
12. Exodus
13. Baby Girl (feat. Adam Levine)

Przypomnijmy, że Joe Pesci pojawi się w filmie 'Irlandczyk', którego premiera została zaplanowana na 27 listopada 2019.UCZNIOWIE PODSUMOWALI 101 LAT POLSKIEJ MUZYKI W ŚWIETNYM KLIPIE [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica udostępniła koncert, którego setlistę wybierali fani [WIDEO]

  2020-05-26
  Metallica przyzwyczaiła fanów do tego, że w każdy poniedziałek pojawia się nowe nagranie z koncertu. Tym razem grupa nie sięgnęła aż tak bardzo w przeszłość i do sieci trafił występ z 2014 roku, gdy to fani wybierali setlistę zespołu.
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-26
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Dzień Matki 2020 życzenia - śmieszne wierszyki i SMS dla mamy na EskaROCK.pl

  2020-05-25
  Życzenia z okazji Dnia Matki 2020 w formie krótkich wierszyków na SMS i laurkę dla mamy. Sprawdźcie propozycje życzeń z okazji tego szczególnego święta!
 • Milczenie Owiec - serial. Kiedy zobaczymy serialową wersję klasyka?

  2020-05-25
  Milczenie Owiec uznawane jest za prawdziwego klasyka kina, który mimo upływu lat, praktycznie w ogóle nie traci na świeżości. Postanowiono stworzyć serial na podstawie Milczenia Owiec! Co wiemy o produkcji i kiedy będzie można go zobaczyć?
 • Wspólna trasa Within Temptation i Evanescence nie odbędzie się? Sharon Den Adel ma wątpliwości

  2020-05-25
  Wspólna trasa Within Temptation oraz Evanescence rozbudziła ogromne zainteresowanie fanów, dla których te wspólne występy to wyjątkowe wydarzenia. Okazuje się, że specjalne koncerty mogą się nie odbyć, tak przynajmniej twierdzi Sharon Den Adel.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz