Dominik Pajewski

14.01.2020 (15:15)

Jar Jar Binks powróci w nowym serialu Star Wars?



Jar Jar Binks to jedna z tych postaci w świecie Gwiezdnych Wojen, która jest przez większość fanów znienawidzona. Okazuje się, że zabawny Gungan może wrócić na ekran i to w najnowszym serialu ze świata odległej galaktyki.

Gdy w filmie 'Mroczne Widmo' pojawiła się postać Jar Jar Binksa, młodsza część widowni była zachwycona, jednak starsi fani nie polubili fajtłapowatego Gungana. Przez kolejne lata Jar Jar jeśli wracał, to bardziej jako mem i obiekt żartów oraz przykład tego, jak nie rozbawiać publiki Gwiezdnych Wojen na siłę. Okazuje się, że Jar Jar może wrócić i to w najnowszym serialu ze świata odległej galaktyki.
 

SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ: KIM JEST LITZA DLA TOMASZA 'LIPY' LIPNICKIEGO? [WYWIAD]



Jar Jar Binks powróci w nowym serialu Star Wars?

Jak podaje serwis Making Star Wars, który często podawał bardzo wiarygodne informacje, które później się sprawdzały, Jar Jar powróci w serialu o Obi-Wanie. Podobno Gungan ma rozmawiać z mistrzem Jedi o Imperium i o tym co obecnie dzieje się w galaktyce. Dodatkowo, Jar Jar ma mieć brodę! 

JOAQUIN PHOENIX ZOSTAŁ ARESZTOWANY NA... PROTEŚCIE


Ile się z tych informacji potwierdzi? Ciężko stwierdzić, jednak newsy podawane przez Making Star Wars często się potwierdzały. Wszystkiego dowiemy się, gdy serial trafi na platformę Disney+. Kiedy? Tego jeszcze nie wiadomo.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 15 sierpnia: Święto Wojska Polskiego i kościelne. Jakie święta obchodzimy 15.08.?

  2020-08-13
  15 sierpnia - Święto Wojska Polskiego i kościelne. Jakie święta obchodzimy tego dnia? Sprawdź, dlaczego wolne 15 sierpnia zostało przyjęte ustawowo.
 • Śląskie Pulp Fiction podbija internet. Wesoła przeróbka stała się hitem

  2020-08-13
  Pulp Fiction jest klasykiem, który często bywa przerabiany w zabawny sposób. W ostatnich dniach, hitem sieci w Polsce, jest śląska przeróbka hitu Quentina Tarantino.
 • Sharon Osbourne wspomniała odgryzienie głowy nietoperzowi przez Ozzy'ego

  2020-08-13
  Sharon Osbourne przez lata życia z Ozzym, nie tylko była jego partnerką, ale także menedżerką, dzięki której kariera wokalisty Black Sabbath nadal kwitnie. Sharon postanowiła w jednym z ostatnich wywiadów, wspomnieć słynną sytuację, z odgryzieniem głowy nietoperzowi.
 • Fani SOAD krytykują nowy zespół Shavo Odadjiana. Basista na to: Zawsze będą tacy idioci

  2020-08-13
  Fani System Of A Down są sfrustrowani i wygląda na to, że coraz większa złość wylewa się na widok publiczny. Tym razem dostało się basiście zespołu, który wystartował z nowym projektem.
 • Lana Del Rey z poetyckim debiutem! Poznaliśmy szczegóły ''Violet Bent Backwards Over the Grass''

  2020-08-12
  Ukazał się audiobook zawierający zbiór wierszy autorstwa Artystki zatytułowany „Violet Bent Backwards Over the Grass”.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz