Dominik Pajewski

14.01.2020 (15:15)

Jar Jar Binks powróci w nowym serialu Star Wars?Jar Jar Binks to jedna z tych postaci w świecie Gwiezdnych Wojen, która jest przez większość fanów znienawidzona. Okazuje się, że zabawny Gungan może wrócić na ekran i to w najnowszym serialu ze świata odległej galaktyki.

Gdy w filmie 'Mroczne Widmo' pojawiła się postać Jar Jar Binksa, młodsza część widowni była zachwycona, jednak starsi fani nie polubili fajtłapowatego Gungana. Przez kolejne lata Jar Jar jeśli wracał, to bardziej jako mem i obiekt żartów oraz przykład tego, jak nie rozbawiać publiki Gwiezdnych Wojen na siłę. Okazuje się, że Jar Jar może wrócić i to w najnowszym serialu ze świata odległej galaktyki.
 

SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ: KIM JEST LITZA DLA TOMASZA 'LIPY' LIPNICKIEGO? [WYWIAD]Jar Jar Binks powróci w nowym serialu Star Wars?

Jak podaje serwis Making Star Wars, który często podawał bardzo wiarygodne informacje, które później się sprawdzały, Jar Jar powróci w serialu o Obi-Wanie. Podobno Gungan ma rozmawiać z mistrzem Jedi o Imperium i o tym co obecnie dzieje się w galaktyce. Dodatkowo, Jar Jar ma mieć brodę! 

JOAQUIN PHOENIX ZOSTAŁ ARESZTOWANY NA... PROTEŚCIE


Ile się z tych informacji potwierdzi? Ciężko stwierdzić, jednak newsy podawane przez Making Star Wars często się potwierdzały. Wszystkiego dowiemy się, gdy serial trafi na platformę Disney+. Kiedy? Tego jeszcze nie wiadomo.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Michał Wrzos "Odpowiedzi" - premiera klipu [WIDEO]

  2020-01-20
  Ukazał się nowy singel wokalisty i producenta Michała Wrzosa, którego inspiracje krążą wokół szeroko pojętej muzyki alternatywnej.
 • Blue Monday 2020 - kiedy jest najbardziej depresyjny dzień w roku?

  2020-01-20
  BLUE MONDAY 2020: informacje i ciekawostki na temat najbardziej dołującego poniedziałku w 2020. Sprawdźcie na EskaROCK.pl, kiedy jest Blue Monday - najsmutniejszy dzień w roku.
 • Ojciec Cliffa Burtona nie żyje. Odszedł Ray Burton

  2020-01-20
  Niesamowicie smutna wiadomość dotarła do nas zza oceanu. Ojciec legendarnego basisty Metalliki, Cliffa Burtona, nie żyje. W wieku 94 lat odszedł Ray Burton.
 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz