Dominik Pajewski

13.01.2020 (14:43)

Joaquin Phoenix został aresztowany na... proteścieJoaquin Phoenix z pewnością będzie długo wspominany jako Joker. Co najdziwniejsze, aktor został niedawno zatrzymany przez policję na jednym z protestów. Brzmi znajomo?

Gdy do kin trafił 'Joker', wszyscy byli pewni, że Joaquin Phoenix wcieli się swoją postać najlepiej jak tylko będzie potrafił. Faktycznie, aktor wcielając się w Jokera, oddał na ekranie bezradność i szaleństwo niesamowicie realistycznie. Co bardziej ciekawe i dziwne jednocześnie, Phoenix został niedawno zatrzymany przez policję i to... na jednym z protestów. Brzmi znajomo?

LINDEMANN ZAPREZENTOWAŁ BRUTALNĄ WERSJĘ KLIPU DO 'ACH SO GERN' [WIDEO]Joaquin Phoenix został aresztowany na... proteście

Joaquin Phoenix wziął udział w proteście, który odbył się na ulicach Waszyngtonu. Chodziło oczywiście o sprawy związane z ochroną środowiska. Aktor bardzo angażuje się w ten temat, wiele razy zwracając uwagę na ten problem.

KAPITAN BOMBA POWRACA! SERIAL ZOSTAŁ PRZEJĘTY PRZEZ DUŻĄ PLATFORMĘ STREAMINGOWĄ
 

Jak podaje portal Deadline, Phoenix był jedną z zatrzymanych osób, razem z aktorem Martinem Sheenem. Cała sytuacja wygląda bardzo podobnie do tego co widzieliśmy w filmie Joker, co tylko dodaje zajściu niepokojącego klimatu.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Michał Wrzos "Odpowiedzi" - premiera klipu [WIDEO]

  2020-01-20
  Ukazał się nowy singel wokalisty i producenta Michała Wrzosa, którego inspiracje krążą wokół szeroko pojętej muzyki alternatywnej.
 • Blue Monday 2020 - kiedy jest najbardziej depresyjny dzień w roku?

  2020-01-20
  BLUE MONDAY 2020: informacje i ciekawostki na temat najbardziej dołującego poniedziałku w 2020. Sprawdźcie na EskaROCK.pl, kiedy jest Blue Monday - najsmutniejszy dzień w roku.
 • Ojciec Cliffa Burtona nie żyje. Odszedł Ray Burton

  2020-01-20
  Niesamowicie smutna wiadomość dotarła do nas zza oceanu. Ojciec legendarnego basisty Metalliki, Cliffa Burtona, nie żyje. W wieku 94 lat odszedł Ray Burton.
 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz