Dominik Pajewski

13.01.2020 (14:43)

Joaquin Phoenix został aresztowany na... proteścieJoaquin Phoenix z pewnością będzie długo wspominany jako Joker. Co najdziwniejsze, aktor został niedawno zatrzymany przez policję na jednym z protestów. Brzmi znajomo?

Gdy do kin trafił 'Joker', wszyscy byli pewni, że Joaquin Phoenix wcieli się swoją postać najlepiej jak tylko będzie potrafił. Faktycznie, aktor wcielając się w Jokera, oddał na ekranie bezradność i szaleństwo niesamowicie realistycznie. Co bardziej ciekawe i dziwne jednocześnie, Phoenix został niedawno zatrzymany przez policję i to... na jednym z protestów. Brzmi znajomo?

LINDEMANN ZAPREZENTOWAŁ BRUTALNĄ WERSJĘ KLIPU DO 'ACH SO GERN' [WIDEO]Joaquin Phoenix został aresztowany na... proteście

Joaquin Phoenix wziął udział w proteście, który odbył się na ulicach Waszyngtonu. Chodziło oczywiście o sprawy związane z ochroną środowiska. Aktor bardzo angażuje się w ten temat, wiele razy zwracając uwagę na ten problem.

KAPITAN BOMBA POWRACA! SERIAL ZOSTAŁ PRZEJĘTY PRZEZ DUŻĄ PLATFORMĘ STREAMINGOWĄ
 

Jak podaje portal Deadline, Phoenix był jedną z zatrzymanych osób, razem z aktorem Martinem Sheenem. Cała sytuacja wygląda bardzo podobnie do tego co widzieliśmy w filmie Joker, co tylko dodaje zajściu niepokojącego klimatu.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Jared Leto zapowiedział kolejną dużą rolę filmową! W kogo wcieli się artysta?

  2020-08-11
  Jared Leto pokazuje bardzo często, że jest człowiekiem wielu talentów i prawdziwym kameleonem, który potrafi totalnie zmienić się do roli. Tym razem ogłoszono, że aktor wcieli się w słynną postać, która miała ogromny wpływ na popkulturę.
 • Staruszka wymiata przy kawałku AC/DC. To pokazuje, że muzyka łączy pokolenia

  2020-08-11
  Są takie zespoły, o których mówi się, że są absolutnie międzypokoleniowe i słucha się ich w różnym wieku. Dowodem na to może być twórczość AC/DC, która poruszyła pewną starszą panią.
 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Wardruna ogłosiła daty koncertów w Polsce! Kiedy i gdzie pojawi się zespół?

  2020-08-11
  Norweski zespół Wardruna ogłosił daty europejskiej trasy koncertowej, która będzie miała miejsce w listopadzie 2021 r.
 • Idealna praca dla par, bez wychodzenia z domu. Tak, chodzi o to, o czym myślicie

  2020-08-11
  Mówi się, że idealna praca nie istnieje, a jednak się okazuje, że można pracować w parach i praktycznie nic nie robić. Znaczy, trzeba uprawiać seks i spisywać pewne dane. Proste, prawda?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz