Dominik Pajewski

14.01.2020 (09:28)

SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ: kim jest Litza dla Tomasza 'Lipy' Lipnickiego? [WYWIAD]Tomasz 'Lipa' Lipnicki to legendarna postać na polskiej scenie rockowej. Artysta, który przewodzi zespołom Illusion i Lipali wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w 'SZYBKIEJ SERII, SZYBKICH PYTAŃ'.

Tomasz 'Lipa' Lipnicki to postać, która od dawna wymyka się ustalonym regułom, pokazując, że będąc niezależnym artystą, można osiągnąć bardzo dużo. Artysta przewodzący takim grupom jak Illusion i Lipali, to osoba, z którą dobrze i ciekawie się rozmawia. Tak można w skrócie opisać Lipę, który z zespołem Lipali, wydał niedawno nowy album.
 

JOAQUIN PHOENIX ZOSTAŁ ARESZTOWANY NA... PROTEŚCIE


SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ: kim jest Litza dla Tomasza 'Lipy' Lipnickiego? [WYWIAD]

Co ostatnio gra w playliście Lipy? Z jakim artystą chciałaby nagrać numer? Czy tęskni za brakiem rozpoznawalności na mieście? Kim jest dla niego Litza? No i też, komu odmówiłaby wspólnego numeru? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w naszym materiale:COREY TAYLOR KRADŁ SAMOCHODY. WOKALISTA OPOWIEDZIAŁ O SWOJEJ MROCZNEJ PRZESZŁOŚCI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Michał Wrzos "Odpowiedzi" - premiera klipu [WIDEO]

  2020-01-20
  Ukazał się nowy singel wokalisty i producenta Michała Wrzosa, którego inspiracje krążą wokół szeroko pojętej muzyki alternatywnej.
 • Blue Monday 2020 - kiedy jest najbardziej depresyjny dzień w roku?

  2020-01-20
  BLUE MONDAY 2020: informacje i ciekawostki na temat najbardziej dołującego poniedziałku w 2020. Sprawdźcie na EskaROCK.pl, kiedy jest Blue Monday - najsmutniejszy dzień w roku.
 • Ojciec Cliffa Burtona nie żyje. Odszedł Ray Burton

  2020-01-20
  Niesamowicie smutna wiadomość dotarła do nas zza oceanu. Ojciec legendarnego basisty Metalliki, Cliffa Burtona, nie żyje. W wieku 94 lat odszedł Ray Burton.
 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz