Dominik Pajewski

05.12.2016 (15:58)

Guns N' Roses w Polsce 2017: data, miejsce, biletyGuns N' Roses w Polsce! Legendarny zespół powraca do naszego kraju i to w składzie, ze Slashem na pokładzie. Sprawdźcie szczegóły koncertu Guns N' Roses w Polsce!

Guns N' Roses w Polsce! Legendarny zespół powraca do Polski by zagrać długo wyczekiwany koncert i to ze Slashem na pokładzie! Grupa powraca z silnym uderzeniem, sprawdźcie gdzie zagrają Guns N' Roses w Polsce i w jakiej cenie są bilety.

Guns N' Roses w Polsce 2017: data, miejsce

Guns N' Roses powraca do Polski, silniejsze niż wcześniej! Pojednanie Axla i Slasha to temat, który od wielu miesięcy jest numerem jeden w świecie rocka! Guns N' Roses ogłosili 30 koncertów w Europie, a wśród nich znalazła się również polska data. Guns N' Roses wystąpi 20 czerwca 2017 na Stadionie Energa w Gdańsku!


 

Guns N' Roses w Polsce 2017: BILETY

Ceny biletów na Guns N' Roses w Polsce wahają się od 227 do 456 złotych, a pakiety VIP mogą sięgnąć nawet 4756 złotych. Sprzedaż biletów rozpocznie się  9 grudnia, wcześniej bilety będą mogli kupić członkowie fanklubu. Przedsprzedaż dla członków fanclubu rozpocznie się w poniedziałek, 5 grudnia o godzinie 11:00 i potrwa do czwartku, 8 grudnia do godziny 22:00. Przedsprzedaż dla osób zarejestrowanych na stronie Live Nation Polska rozpocznie się w środę, 7 grudnia o godzinie 10:00 i potrwa do czwartku, 8 grudnia do godziny 18:00. Ogólnodostępna sprzedaż rozpocznie się w piątek, 9 grudnia o godzinie 10:00.
         

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Irańska platforma streamingowa usuwa kobiety z okładek płyt! [FOTO]

  2019-10-21
  Dobry album, to także często świetna okładka, która jest wizytówką i symbolem krążka. Jednak jedna z irańskich platform streamingowych, Melovaz, postanowiła pozmieniać okładki. Uściślając, z okładek zniknęły kobiety, co wywołało prawdziwą burzę.
 • Jarocy zaprasza na pierwsze koncerty. Szczegóły wydarzeń

  2019-10-21
  Już wkrótce Jarocy - grupa dowodzona przez popularnego gitarzystę Jarosława Nyckowskiego wyruszy w trasę promującą debiutancki album „Divided”.
 • Duet Youth Novels prezentuje singel "Skin"

  2019-10-21
  "Skin" to nowy singiel duetu Youth Novels, który wcześniej zaprezentował swoje melancholijne, przeszywające kompozycje na dwóch EP-kach.
 • Nie tylko Martin Scorsese krytykuje Marvela. Kolejny słynny reżyser nie lubi filmów superbohaterskich

  2019-10-21
  Kinowe Uniwersum Marvela rozrosło się do ogromnych rozmiarów, generując gigantyczne przychody. Niestety, nie każdy jest fanem tego typu kina i z pewnością nie przepada za nimi Martin Scorsese. Reżyser uznał niedawno, że filmy Marvela nie są kinem, a jego zdanie podziela inny, równie uznany reżyser.
 • Daria Zawiałow w 'Od przedszkola do Opola'. Tak śpiewała młoda wokalistka [WIDEO]

  2019-10-21
  Pamiętacie program 'Od Przedszkola do Opola', gdzie był słynny miernik hałasu? Wielu wokalistów tam zaczynało swoją drogę muzyczną, a wśród nich jest sama Daria Zawiałow
 • Olga Tokarczuk - Nobel. Jaką nagrodę finansową otrzyma pisarka?

  2019-10-21
  Mamy powody do radości, Olga Tokarczuk otrzymała Literacką Nagrodę Nobla! Wieść rozeszła się momentalnie i wielu Polaków ma powody do radości. Oczywiście, pojawiły się pytania, ile pieniądzy otrzyma Olga Tokarczuk?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz