Dominik Pajewski

05.12.2016 (15:58)

Guns N' Roses w Polsce 2017: data, miejsce, biletyGuns N' Roses w Polsce! Legendarny zespół powraca do naszego kraju i to w składzie, ze Slashem na pokładzie. Sprawdźcie szczegóły koncertu Guns N' Roses w Polsce!

Guns N' Roses w Polsce! Legendarny zespół powraca do Polski by zagrać długo wyczekiwany koncert i to ze Slashem na pokładzie! Grupa powraca z silnym uderzeniem, sprawdźcie gdzie zagrają Guns N' Roses w Polsce i w jakiej cenie są bilety.

Guns N' Roses w Polsce 2017: data, miejsce

Guns N' Roses powraca do Polski, silniejsze niż wcześniej! Pojednanie Axla i Slasha to temat, który od wielu miesięcy jest numerem jeden w świecie rocka! Guns N' Roses ogłosili 30 koncertów w Europie, a wśród nich znalazła się również polska data. Guns N' Roses wystąpi 20 czerwca 2017 na Stadionie Energa w Gdańsku!


 

Guns N' Roses w Polsce 2017: BILETY

Ceny biletów na Guns N' Roses w Polsce wahają się od 227 do 456 złotych, a pakiety VIP mogą sięgnąć nawet 4756 złotych. Sprzedaż biletów rozpocznie się  9 grudnia, wcześniej bilety będą mogli kupić członkowie fanklubu. Przedsprzedaż dla członków fanclubu rozpocznie się w poniedziałek, 5 grudnia o godzinie 11:00 i potrwa do czwartku, 8 grudnia do godziny 22:00. Przedsprzedaż dla osób zarejestrowanych na stronie Live Nation Polska rozpocznie się w środę, 7 grudnia o godzinie 10:00 i potrwa do czwartku, 8 grudnia do godziny 18:00. Ogólnodostępna sprzedaż rozpocznie się w piątek, 9 grudnia o godzinie 10:00.
         

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Nowa EP-ka Bring Me The Horizon już w ten piątek!

  2020-10-28
  Grupa Bring Me The Horizon zaprezentowała nowy singiel o tytule „Teardrops” z nadchodzącej EP-ki „POST HUMAN: SURVIVAL HORROR”, która ukaże się już 30 października.
 • Dominika Barabas odpala 'Trotyl' [WIDEO]

  2020-10-28
  Piosenka "Trotyl" powstała jako dzieło kolektywnej współpracy. Podczas Songwriter Camp ZAiKS Dominika współpracowała z Mateuszem Brzostowskim i Pawłem Harańczą.
 • Youtuber chwalił się, jak pędzi Lamborgini. Teraz pożegna się z prawem jazdy

  2020-10-28
  Powiedzieć, że youtuberzy często przeginają, to jak nic nie powiedzieć. Pewien gość postanowił popisać się przed swoimi widzami, pędząc Lamborgini i łamiąc przepisy. To oczywiście posłużyło za materiał dowodowy dla policji.
 • Robb Flynn ocenił kultowy album Linkin Park: dobrze zniósł próbę czasu

  2020-10-28
  Mimo upływu lat, wielu artystów docenia zespół Linkin Park i jego wkład w muzykę rockową, Robb Flynn postanowił ocenić pierwszy krążek zespołu, który był przełomem w ich historii.
 • Obecność 3: Na rozkaz diabła: jest pierwszy film promocyjny

  2020-10-28
  Obecność to jedna z tych serii filmowych, które podbił serca fanów na całym świecie. Wiemy, że ma powstać trzecia część, jednak jak dotąd nie znaliśmy za dużo szczegółów. W końcu do sieci trafił film promocyjny.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz