Dominik Pajewski

05.12.2016 (15:58)

Guns N' Roses w Polsce 2017: data, miejsce, biletyGuns N' Roses w Polsce! Legendarny zespół powraca do naszego kraju i to w składzie, ze Slashem na pokładzie. Sprawdźcie szczegóły koncertu Guns N' Roses w Polsce!

Guns N' Roses w Polsce! Legendarny zespół powraca do Polski by zagrać długo wyczekiwany koncert i to ze Slashem na pokładzie! Grupa powraca z silnym uderzeniem, sprawdźcie gdzie zagrają Guns N' Roses w Polsce i w jakiej cenie są bilety.

Guns N' Roses w Polsce 2017: data, miejsce

Guns N' Roses powraca do Polski, silniejsze niż wcześniej! Pojednanie Axla i Slasha to temat, który od wielu miesięcy jest numerem jeden w świecie rocka! Guns N' Roses ogłosili 30 koncertów w Europie, a wśród nich znalazła się również polska data. Guns N' Roses wystąpi 20 czerwca 2017 na Stadionie Energa w Gdańsku!


 

Guns N' Roses w Polsce 2017: BILETY

Ceny biletów na Guns N' Roses w Polsce wahają się od 227 do 456 złotych, a pakiety VIP mogą sięgnąć nawet 4756 złotych. Sprzedaż biletów rozpocznie się  9 grudnia, wcześniej bilety będą mogli kupić członkowie fanklubu. Przedsprzedaż dla członków fanclubu rozpocznie się w poniedziałek, 5 grudnia o godzinie 11:00 i potrwa do czwartku, 8 grudnia do godziny 22:00. Przedsprzedaż dla osób zarejestrowanych na stronie Live Nation Polska rozpocznie się w środę, 7 grudnia o godzinie 10:00 i potrwa do czwartku, 8 grudnia do godziny 18:00. Ogólnodostępna sprzedaż rozpocznie się w piątek, 9 grudnia o godzinie 10:00.
         

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz