Anna Skalik

20.11.2014 (10:39)

Faith No More - nowy singiel Mother*ucker! Posłuchaj kawałka na EskaROCK! [VIDEO]Faith No More wypuścili singiel Mother*ucker. Jest to pierwszy kawałek z nadchodzącej płyty zespołu. Pierwszy świeży materiał po 17 latach! Jeśli jeszcze nie słyszeliście, to posłuchajcie kawałka na EskaROCK.pl.

Mother*ucker to tytuł nowego singla Faith No More. Będzie to pierwszy kawałek z zapowiedzianej niedawno nowej płyty FNM. To pierwszy materiał zespołu od przeszło 17 latu. Już jakiś czas temu prezentowaliśmy Wam koncertową wersję tego kawałka - dziś mamy wersję studyjną. Posłuchajcie poniżej, jak brzmi nowy numer Faith No More - Mother*ucker.

Singiel Mother*ucker ukazać się ma na Record Store Day dokładnie 28 listopada 2014. Krążek dostępny będzie w limitowanej edycji na 7-calowym winylu. Chwilę później ukaże się w wersji digitalowej - będzie można go pobrać od 9 grudnia.

>>> Pink Floyd - The Endless Riverr. Sprawdź szczegóły nowej płyty <<<

Nowy singiel Mother*ucker jest zapowiedzią długo wyczekiwanego krążka Faith No More. Być może wielu fanów już zwątpiło, że zespół po reaktywacji jeszcze wyda jakiś materiał. Tymczasem, wielki powrót planowany jest na kwiecień 2015.

>>> KSW 29: walki. Sprawdź, kto stoczy pojedynek w głównej walce KSW 29 <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Jestem Twoim Starym – startuje nowy, alternatywny kanał dla ojców (i nie tylko)

  2019-10-15
  To NIE JEST kolejny nudny blog o rodzicielstwie. Nie będzie tu maluszków i pępuszków, pastelowego świata małych bombelków. To znaczy będzie o rodzicielstwie, ale w zdecydowanie innej formie. Twój Stary, to alternatywa dla ojców i czas by posłuchali, jak inni, doświadczeni ojcowie mówią o codzienności z dziećmi, która nie zawsze jest kolorowa...
 • Muniek Staszczyk pierwszy raz od wylewu. Muzyk umieścił specjalne wideo

  2019-10-15
  Muniek Staszczyk postanowił pierwszy raz wypowiedzieć się publicznie. Artysta powiedział kilka słów na temat choroby i swoich planów na przyszłość.
 • Gorgonzolla zaprasza na 'Konsumpcję'. Szczegóły premierowego koncertu zespołu w Warszawie

  2019-10-15
   19 października, warszawska grupa będzie świętowała premierę swojego drugiego albumu. Krążek 'Konsumpcja', zostanie odegrany w całości podczas specjalnego koncertu.
 • Przemówienie Grety Thunberg zostało przerobione na klimat Rage Against The Machine [WIDEO]

  2019-10-15
  Młoda aktywistka Greta Thunberg, jest na językach wszystkich, a jej przemówienie w wersji metalowej stało się prawdziwym hitem. Jeżeli spodobała się Wam metalowa wersja Grety, to musicie wiedzieć, że w sieci pojawiła się wersja w klimacie Rage Against The Machine.
 • Najdziwniejsze rzeczy na Google Street View, które wywołują dreszcze

  2019-10-15
  Google Maps zaskoczyło już nie raz licznymi absurdami, ukrytymi miejscami, przerażającymi oraz zabawnymi sytuacjami, które zostały przez przypadek uwiecznione. Wybraliśmy klika ujęć z Google Street View, które przyprawiają o dreszcze.
 • Wiedźmin w Cyberpunk 2077. Pewien fan postanowił umieścić postaci w nowej rzeczywistości

  2019-10-15
  Wiedźmin i Cyberpunk 2077 to dwa tytuły, którymi zarządza CD PROJEKT RED i spokojnie można powiedzieć, ze są to prawdziwe hity. Pewien fan postanowił połączyć oba światy w swoich specjalnych grafikach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz