Anna Skalik

20.11.2014 (10:39)

Faith No More - nowy singiel Mother*ucker! Posłuchaj kawałka na EskaROCK! [VIDEO]Faith No More wypuścili singiel Mother*ucker. Jest to pierwszy kawałek z nadchodzącej płyty zespołu. Pierwszy świeży materiał po 17 latach! Jeśli jeszcze nie słyszeliście, to posłuchajcie kawałka na EskaROCK.pl.

Mother*ucker to tytuł nowego singla Faith No More. Będzie to pierwszy kawałek z zapowiedzianej niedawno nowej płyty FNM. To pierwszy materiał zespołu od przeszło 17 latu. Już jakiś czas temu prezentowaliśmy Wam koncertową wersję tego kawałka - dziś mamy wersję studyjną. Posłuchajcie poniżej, jak brzmi nowy numer Faith No More - Mother*ucker.

Singiel Mother*ucker ukazać się ma na Record Store Day dokładnie 28 listopada 2014. Krążek dostępny będzie w limitowanej edycji na 7-calowym winylu. Chwilę później ukaże się w wersji digitalowej - będzie można go pobrać od 9 grudnia.

>>> Pink Floyd - The Endless Riverr. Sprawdź szczegóły nowej płyty <<<

Nowy singiel Mother*ucker jest zapowiedzią długo wyczekiwanego krążka Faith No More. Być może wielu fanów już zwątpiło, że zespół po reaktywacji jeszcze wyda jakiś materiał. Tymczasem, wielki powrót planowany jest na kwiecień 2015.

>>> KSW 29: walki. Sprawdź, kto stoczy pojedynek w głównej walce KSW 29 <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Muzyk Maroon 5 aresztowany! Chodzi o przemoc domową

  2020-07-02
  Muzyk Maroon 5 aresztowany! Takie informacje pojawiły się w sieci, a do zatrzymania doszło 27 czerwca w Los Angeles. Jak donoszą media, Mickey Madden został zatrzymany w związku z przemocą domową.
 • Męskie Granie 2020 - Świt: nowy hymn, w wykonaniu Darii Zawiałow, Igo i Króla trafił do sieci [WIDEO]

  2020-07-01
  Męskie Granie powraca! Do sieci trafił nowy hymn imprezy, za który odpowiadają: Daria Zawiałow, Igo i Król. Posłuchajcie utworu ''Świt''.
 • Ryan Reynolds rozwalił videokonferencję obsasy X-Menów. Klimat Deadpoola wszedł za mocno [WIDEO]

  2020-07-01
  Ryan Reynolds już tak bardzo wniknął w role Deadpoola, że praktycznie gdzie się nie pojawi, wszyscy widzą w nim pyskatego najemnika. Ostatnio Ryan postanowił wpaść na videokonferencję obsady X-Menów i trochę poprzeszkadzać.
 • Ile zarabia prezydent? Na jaką kwotę może liczyć głowa państwa?

  2020-07-01
  Ile zarabia prezydent? Takie pytanie pojawia się często, a w obliczu wyborów, coraz więcej osób chce wiedzieć, na jakie zarobki może liczyć głowa państwa. Czy są to faktycznie tak duże pieniądze?
 • Film o Mike'u Tysonie - kto wcieli się w boksera w filmie ''Finding Mike''?

  2020-07-01
  Mike Tyson to postać, która od lat intryguje i jest też poniekąd wzorem dla przyszłych bokserów. Postanowiono zrealizować film biograficzny o legendzie boksu, a teraz już wiemy, kto zagra słynną ''Bestię''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz