Anna Skalik

20.11.2014 (10:39)

Faith No More - nowy singiel Mother*ucker! Posłuchaj kawałka na EskaROCK! [VIDEO]Faith No More wypuścili singiel Mother*ucker. Jest to pierwszy kawałek z nadchodzącej płyty zespołu. Pierwszy świeży materiał po 17 latach! Jeśli jeszcze nie słyszeliście, to posłuchajcie kawałka na EskaROCK.pl.

Mother*ucker to tytuł nowego singla Faith No More. Będzie to pierwszy kawałek z zapowiedzianej niedawno nowej płyty FNM. To pierwszy materiał zespołu od przeszło 17 latu. Już jakiś czas temu prezentowaliśmy Wam koncertową wersję tego kawałka - dziś mamy wersję studyjną. Posłuchajcie poniżej, jak brzmi nowy numer Faith No More - Mother*ucker.

Singiel Mother*ucker ukazać się ma na Record Store Day dokładnie 28 listopada 2014. Krążek dostępny będzie w limitowanej edycji na 7-calowym winylu. Chwilę później ukaże się w wersji digitalowej - będzie można go pobrać od 9 grudnia.

>>> Pink Floyd - The Endless Riverr. Sprawdź szczegóły nowej płyty <<<

Nowy singiel Mother*ucker jest zapowiedzią długo wyczekiwanego krążka Faith No More. Być może wielu fanów już zwątpiło, że zespół po reaktywacji jeszcze wyda jakiś materiał. Tymczasem, wielki powrót planowany jest na kwiecień 2015.

>>> KSW 29: walki. Sprawdź, kto stoczy pojedynek w głównej walce KSW 29 <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz