Dominik Pajewski

08.10.2019 (14:09)

Elton John ujawnia: byłem o krok od śmierciElton John ma za sobą rockowy tryb życia i raczej w ostatnich latach, wszystko działo się na spokojnie. Niestety, w 2017 roku, jak wyznał artysta, był o krok od śmierci.

Elton John w ostatnich latach mocno się wyciszył i definitywnie zerwał z mocnym trybem życia. Niestety, okazuje się, że w 2017 roku było bardzo źle, a artysta był praktycznie o krok od śmierci. Jak do tego doszło?

DAWID PODSIADŁO JAKO NASTOLATEK. TAK WOKALISTA WYKONAŁ HIT OASIS [WIDEO]Elton John zdradził, że w 2017 roku był o krok od śmierci

Artysta zdradził w swojej biografii, że w 2017 roku, był na skraju:

W szpitalu powiedziano mi, że mój stan jest tak zły, że nie mają sprzętu, żeby sobie z nim poradzić. Ostatnia rzecz, jaką pamiętam to jak z trudem łapię oddech, kiedy oni szukają żyły, żeby zrobić mi zastrzyk. Kiedy doszedłem do siebie powiedzieli mi, że w Ameryce Południowej doznałem poważnej infekcji, którą leczą ogromną ilością antybiotyków podawanych dożylnie. Ale gorączka wróciła. Sytuacja była znacznie poważniejsza niż podejrzewali.

Gdybym pozostał na trasie jeden dzień dłużej, to byłby koniec. Miałem niewiarygodne szczęście, chociaż wówczas nie czułem się szczęściarzem. Leżąc sam w szpitalnym łóżku modliłem się:

„Nie pozwól mi umrzeć, pozwól mi zobaczyć moje dzieci, daj mi jeszcze trochę pożyć”.

To właśnie po tych wydarzeniach, Elton John zdecydował o tym, aby zakończyć karierę i ruszyć w długa, pożegnalną trasę. Artysta oczywiście podkreślił, że nie będzie odcinał się od muzyki i zajmie się komponowaniem.

METALLICA ROZPOCZĘŁA ODLICZANIE. O CO CHODZI?


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sons of Apollo w Polsce 2021 - bilety, daty, miejsca koncertów supergrupy

  2020-06-01
  Supergrupa Sons of Apollo na dwóch koncertach w Polsce! Przypomnijmy, że w skład zespołu wchodzą muzycy takich gigantów rocka jak Dream Theater, Guns N' Roses, Kiss, Mr. Big, Alice Cooper. Kiedy koncert? W jakich cenach bilety? Najważniejsze informacje znajdziecie na EskaROCK.pl.
 • Plaga szarańczy torpeduje miasto. Sceny jak z filmu grozy [WIDEO]

  2020-06-01
  Indie walczą nie tylko z rozprzestrzeniającym się koronawirusem, ale także z plagą szarańczy. To jeden z największych ataków tych latających owadów od 30 lat. Trzeba przyznać, że poniższe sceny mogłyby spokojnie znaleźć się w niejednym horrorze.
 • Kurt Cobain był wirtuozem gry na gitarze? Steve Vai nie ma wątpliwości

  2020-06-01
  Steve Vai, trzykrotny zdobywca nagrody Grammy, uznawany za jednego z najlepszych gitarzystów świata wyraził swoją opinię na temat Kurta Cobaina i jego umiejętności gry na tym instrumencie.
 • GRACJAN KALANDYK przedstawił "Wilka". Mocny numer artysty trafił do sieci [WIDEO]

  2020-05-29
  Singel "Wilk" to pierwsza zapowiedź drugiego albumu Gracjana Kalandyka, który będzie tak właśnie zatytułowany. Utwór można odsłuchać w sieci.
 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz