Dominik Pajewski

08.01.2019 (11:33)

Dlaczego Chester Bennington popełnił samobójstwo? Mike Shinoda odpowiadaŚmierć Chestera Benningtona do teraz wywołuje wiele emocji, co widać bardzo wyraźnie. Mike Shinoda wypowiedział się w jednym z wywiadów, dlaczego jego przyjaciel popełnił samobójstwo.

Odejście Chestera Benningtona poruszyło fanów na całym świecie, jednocześnie zawieszając działalność Linkin Park i uruchamiając solowe działania Mike'a Shinody. Koledzy nie zapominają o zmarłym przyjacielu, jednak fani cały czas nie mogą pogodzić się ze stratą wokalisty.

Venom 2 - potwierdzono kontynuację! Kto powróci w obsadzie?
Chester popełnił samobójstwo w wieku 41 lat, co było ogromnym wstrząsem. W wywiadzie dla Maekan, Shinoda postanowił powiedzieć, dlaczego jego przyjaciel mógł zdecydować się na taki krok:

Artyści tacy jak Kurt Cobain czy Chester odbierają sobie życie przez presję. Nie mogą znieść uczucia, że najlepsze ich dni już minęły. Nie radzą sobie z tym, że nie wiedzą dokąd zaprowadzą ich te dobre rzeczy, które teraz mają oraz czy uda im się powtórzyć swój własny sukces. 

Nie wiadomo jaka będzie przyszłość zespołu Linkin Park, obecnie Mike Shinoda skupia się na solowej działalności.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kraśnik - MEMY o mieście, które stało się hitem internetu

  2020-09-29
  Kraśnik w ostatnich dniach stał się prawdziwym hitem internetu i trudno się dziwić. Wszystko z powodu utrzymanego większością głosów ''stanowiska dotyczącego powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową'' oraz przyjętej petycji ''Stop zagrożeniu życia i zdrowia''. Chodzi o zakaz wprowadzania sieci 5G, bez wcześniejszego ustalenia, czy jest dobre dla zdrowia. Tego typu sytuacja mogła skończyć się w jeden sposób - szaloną ilością memów, które zalały sieć.
 • AC/DC wracają! Zespół zaczyna robić szum w social mediach

  2020-09-29
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczyna robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań.
 • Zdjęcia kosmosu, które robi Polak są hitem i kosztują sporo pieniędzy

  2020-09-29
  Kosmos od zawsze fascynował i wygląda na to, że z tej fascynacji może powstać coś pięknego. Co najciekawsze, kosmos to też niezły sposób na zarobek i to spory.
 • James Bond - muzyka z 25 filmów zebrana na złotych winylach. Prawdziwa gratka dla fanów

  2020-09-29
  Filmy o Jamesie Bondzie stały się prawdziwym klasykiem, który zna prawdopodobnie każdy miłośnik kina. Filmy często mają świetną ścieżkę dźwiękową, która została zgromadzona na specjalnych, złotych winylach.
 • Lars Ulrich wskazał najgorszy numer Metalliki. Fani mogą czuć się zaskoczeni

  2020-09-29
  Metallica ma na swoim koncie wielkie hity oraz numery, a nawet albumy, o których każdy wolałby zapomnieć. Lars Ulrich wskazał numer, który według niego jest najgorszym w twórczości zespołu.
 • FIFA 2021 - rockowy soundtrack w nowej odsłonie gry. Kogo usłyszymy?

  2020-09-29
  Seria FIFA jest prawdziwym fenomenem, który od ponad 20 lat jest prawdziwym hitem wśród graczy. Okazuje się, że FIFA 2021 posiadać będzie bardzo rockowy soundtrack, co z pewnością ucieszy fanów piłki nożnej, którzy gustują w gitarowych brzmieniach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz