Dominik Pajewski

09.10.2019 (14:48)

Czy kobiety w rocku mają groupies? Chrissie Hynde mówi szczerzeTemat groupies przewija się zawsze w kontekście rocka, jednak głównie jest to domena mężczyzn. Czy kobiety w rocku, mogą liczyć na męskie groupies?

Groupies to często domena gwiazd rocka, jednak głównie męskiej części sceny. A jak wyglądało to z perspektywy żeńskiej gwiazdy rocka? Czy kobiety w rocku, również mogą liczyć na adorację, ze strony fanów?

NERGAL UDOSTĘPNIŁ SWOJE ZDJĘCIE Z DZIECIŃSTWA. FANI SĄ W SZOKU [FOTO]Czy żeńskiej gwiazdy rocka mają groupies? Opowiedziała o tym Chrissie Hynde

W wywiadzie dla Teraz ROCKa, który przeprowadziła Katarzyna Turowicz, wokalistka The Pretenders, Chrissie Hynde powiedziała na temat groupies wprost:
 
Nie, w przypadku kobiet to nigdy nie działało. Mam swoich fanów, ale nigdy nie zdarzyło się, żeby którykolwiek oczekiwał ode mnie czegoś więcej. Inaczej wygląda to wśród muzyków zespołu – oni mają swoje groupies. To też pokazuje, jak bardzo kobiety i mężczyźni różnią się między sobą.

ELTON JOHN SPARODIOWAŁ JOHNA LENNONA I JEGO SŁYNNY NUMER 'IMAGINE'


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sons of Apollo w Polsce 2021 - bilety, daty, miejsca koncertów supergrupy

  2020-06-01
  Supergrupa Sons of Apollo na dwóch koncertach w Polsce! Przypomnijmy, że w skład zespołu wchodzą muzycy takich gigantów rocka jak Dream Theater, Guns N' Roses, Kiss, Mr. Big, Alice Cooper. Kiedy koncert? W jakich cenach bilety? Najważniejsze informacje znajdziecie na EskaROCK.pl.
 • Plaga szarańczy torpeduje miasto. Sceny jak z filmu grozy [WIDEO]

  2020-06-01
  Indie walczą nie tylko z rozprzestrzeniającym się koronawirusem, ale także z plagą szarańczy. To jeden z największych ataków tych latających owadów od 30 lat. Trzeba przyznać, że poniższe sceny mogłyby spokojnie znaleźć się w niejednym horrorze.
 • Kurt Cobain był wirtuozem gry na gitarze? Steve Vai nie ma wątpliwości

  2020-06-01
  Steve Vai, trzykrotny zdobywca nagrody Grammy, uznawany za jednego z najlepszych gitarzystów świata wyraził swoją opinię na temat Kurta Cobaina i jego umiejętności gry na tym instrumencie.
 • GRACJAN KALANDYK przedstawił "Wilka". Mocny numer artysty trafił do sieci [WIDEO]

  2020-05-29
  Singel "Wilk" to pierwsza zapowiedź drugiego albumu Gracjana Kalandyka, który będzie tak właśnie zatytułowany. Utwór można odsłuchać w sieci.
 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz