Dominik Pajewski

09.10.2019 (14:48)

Czy kobiety w rocku mają groupies? Chrissie Hynde mówi szczerzeTemat groupies przewija się zawsze w kontekście rocka, jednak głównie jest to domena mężczyzn. Czy kobiety w rocku, mogą liczyć na męskie groupies?

Groupies to często domena gwiazd rocka, jednak głównie męskiej części sceny. A jak wyglądało to z perspektywy żeńskiej gwiazdy rocka? Czy kobiety w rocku, również mogą liczyć na adorację, ze strony fanów?

NERGAL UDOSTĘPNIŁ SWOJE ZDJĘCIE Z DZIECIŃSTWA. FANI SĄ W SZOKU [FOTO]Czy żeńskiej gwiazdy rocka mają groupies? Opowiedziała o tym Chrissie Hynde

W wywiadzie dla Teraz ROCKa, który przeprowadziła Katarzyna Turowicz, wokalistka The Pretenders, Chrissie Hynde powiedziała na temat groupies wprost:
 
Nie, w przypadku kobiet to nigdy nie działało. Mam swoich fanów, ale nigdy nie zdarzyło się, żeby którykolwiek oczekiwał ode mnie czegoś więcej. Inaczej wygląda to wśród muzyków zespołu – oni mają swoje groupies. To też pokazuje, jak bardzo kobiety i mężczyźni różnią się między sobą.

ELTON JOHN SPARODIOWAŁ JOHNA LENNONA I JEGO SŁYNNY NUMER 'IMAGINE'


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Polski rock w światowym stylu - Burn This Song prezentują autorski sigiel i teledysk!

  2019-10-18
  Ich debiut muzyczny miał premierę na ekranach światowych kin, a koncertowy odbył się na tegorocznym festiwalu Enea Spring Break. Mowa o Burn This Song, zespole z Poznania, który swoim wykonaniem piosenki 'Black Betty' (legendy bluesa rozsławionej przez amerykańską grupę Ram Jam) zachwycił twórców hollywoodzkiej produkcji "The Choice”.
 • Polski Kawowy Kalkulator. Dzięki niemu, obliczysz kiedy masz pić kawę

  2019-10-18
  Niektórzy ludzie nie umieją funkcjonować bez kawy i dzień rozpoczyna się dla nich dopiero po małej czarnej. Polacy postanowili stworzyć Polski Kawowy Kalkulator, który pokazuje ile można wypić kawy i kiedy.
 • Lindemann - Ich weiß es nicht: tekst nowego singla wokalisty Rammstein

  2019-10-18
  Lindemann nie zwalnia tempa, po świetnie przyjętym singlu 'Steh auf', przyszła pora na bardziej mroczną kompozycję. W sieci pojawił się numer 'Ich weiß es nicht', do którego można już znaleźć tłumaczenie.
 • Kultowy styl AVE’a zredefiniowany w jego najnowszej kolekcji dla marki Vans

  2019-10-18
  Skate weteran z 20 letnim doświadczeniem nie przykłada zbyt wiele uwagi do ubrań; jego kolekcja Vans jest wyjątkiem.
 • Slipknot i Spice Girls w jednym numerze. Jak wypadła przeróbka?

  2019-10-18
  Slipknot ostatnio są na topie, a wszystko to dzięki najnowszej płycie, która została doceniona przez fanów i krytykę. Co chwilę pojawiają się nowe przeróbki i tym razem padło na cover w klimacie Spice Girls.
 • EURO 2020: Miasta i stadiony. Wiemy gdzie się odbędzie Euro 2020! [SPORT]

  2019-10-18
  Euro 2020: Miasta. W 2020 r. Euro po raz pierwszy odbędzie się w 13 miastach i krajach-gospodarzach. Finał Euro 2020 zostanie rozegrany na Wembley. Wśród miast Euro 2020 nie znalazło się żadna polska metropolia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz