Dominik Pajewski

26.06.2020 (11:27)

Cher jest w ciężkim stanie? Niepokojące doniesienia o zdrowiu artystkiNiepokojące doniesienia pojawiły się na temat stanu zdrowia Cher! Jak przekazano, artystka jest w ciężkim stanie i obecnie jest przykuta do łóżka.

Niepokojące informacje pojawiły się jakiś czas temu na temat Cher. Według doniesień, artystka jest w ciężkim stanie i obecnie jest przykuta do łóżka. Jaki jest stan zdrowia legendarnej wokalistki?

LINKIN PARK MA NIEWYDANY NUMER Z CHESTEREM BENNINGTONEM? KIEDY GO WYDADZĄ?


Cher jest w ciężkim stanie? Co się dzieje z artystką?

Amerykański tabloid "The Globe" ogłosił, że Cher jest w bardzo ciężkim stanie i praktycznie jest bliska śmierci. Podobno rodzina jest pogrążona w głębokim smutku, a lekarze nie wiedzą co dolega gwieździe, która podobno jest przykuta do łózka. Według tabloidu, wokalistka walczy o każdy oddech.

SERJ TANKIAN BRONI JOHNA DOLMAYANA PRZED HEJTEM, JAKI POJAWIŁ SIĘ W SIECI


Ile jest prawdy w tych doniesieniach? Tego nie wiadomo, jednak może być w tym ziarno prawdy, ponieważ na twitterze artystki pojawił wpis o problemach ze zdrowiem, w którym czytamy:

Zabija mnie myśl, że nie mogę protestować na ulicy w tak ważnym dla historii momencie. Oglądam wszystko w telewizji. Jestem bardzo chora. 


Oficjalnie jednak nie potwierdzono, że stan Cher jest ciężki. 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Reakcja Kurta Cobaina, na ceny biletów na Madonne rozwaliła system. W sieci pojawił się niepublikowany wywiad [WIDEO]

  2020-07-06
  Ceny biletów dzisiaj budzą wielkie zaskoczenie, jednak 30 lat temu, również cena wejściówek czasami negatywnie zaskakiwała. Przykładem może być reakcja Kurta Cobaina, który gdy usłyszał ile kosztują bilety na Madonnę, był mocno w szoku.
 • Hit Linkin Park osiągnął miliard wyświetleń na Youtube!

  2020-07-06
  Miliard na Youtube nie robi już takiego wrażenia jak kilka lat temu, jednak zawsze miło zobaczyć taką ilość wyświetleń pod rockowym klipem. Teraz miliardem może pochwalić się również Linkin Park, którzy z jednym ze swoich hitów przekroczyli mistyczną barierę.
 • Jak pachnie kosmos? Stworzono perfumy, które odzwierciedlają zapach przestrzeni kosmicznej

  2020-07-06
  Zastanawialiście się kiedyś jak pachnie kosmos? Czy zimna przestrzeń kosmiczna ma zapach, a co najważniejsze, czy da się z tego zrobić perfumy? Okazuje się, że tak!
 • 365 dni zostanie usunięte z Netflixa? Jest odpowiedź platformy

  2020-07-06
  Film 365 dni stał się prawdziwym hitem, który podbija również rynek zagraniczny. Nie wszystkim podoba się tematyka produkcji i wiele osób chce, aby usunięto film z platformy. Na liczne głosy niezadowolenia odpowiedzieli przedstawiciele platformy.
 • KMŻ - Kawałki Mojego Życia. Pierwszym gościem nowego cyklu będzie Krzysztof Zalewski

  2020-07-03
  KMŻ - Kawałki Mojego Życia to nowy cykl na antenie Eski ROCK, w którym gościć będą bardzo różni artyści. To osobiste pasmo, w której muzycy będą mówić o swoich ulubionych numerach i inspiracjach. Pierwszym gościem cyklu jest Krzysztof Zalewski.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz