Dominik Pajewski

10.09.2020 (13:13)

Borat 2: poznaliśmy tytuł i wstępny zarys fabuły. Czym tym razem zaskoczy Sasha Baron Cohen?Borat stał się pewnego rodzaju postacią popkulturową, która jest także symbolem wczesnego trollingu. Po 14 latach, zabawny dziennikarz z Kazachstanu ma powrócić w drugiej części i teraz wiemy o co mniej więcej będzie chodzić.

Borat to jedna z tych postaci, która mimo upływu lat, nadal zostaje w pamięci wielu osób. Można też stwierdzić, że Sasha Baron Cohen był jednym z pierwszych trolli, który w 2006 roku tak rozegrał cały temat, że nikt nie wiedział czy to co widać na ekranie jest prawdą, czy zagraniem pod publikę. 

DIUNA - TRAILER TRAFIŁ DO SIECI. NIE ZABRAKŁO MUZYKI PINK FLOYD


 
Niedawno pojawiły się w sieci pierwsze przecieki, które mówiły o tym, że Borat powróci na ekrany. Teraz już wiemy, że kontrowersyjny dziennikarz z Kazachstanu wraca i pojawiły się pierwsze przecieki na temat fabuły! W co tym razem uderzy Sasha Baron Cohen?

Borat 2 - bohater stanie się celebrytą

Jak przekazał serwis The Film Stage, Borat ma być obecnie celebrytą i ukrywa swoją tożsamość przed publiką. Podtytuł filmu to prawdopodobnie ''Great Success'' i jednym z wątków ma być relacja prezydenta Trumpa z Jeffreyem Epsteinem. Informacji nie potwierdził Sasha Baron Cohen i pozostaje tylko czekać na rozwój wydarzeń.

ZENDAYA ZAGRA W KILL BILLU 3? AKTORKA SKOMENTOWAŁA INTERNETOWĄ AKCJĘ

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Z tych dzieł czerpał Quentin Tarantino. W sieci pojawiło się nagranie, które porównuje sceny z filmów

  2020-09-23
  Quentin Tarantino nigdy nie ukrywał, że w jego filmach jest masa nawiązań do dzieł, które go inspirowały przez lata. W sieci pojawiło się porównanie kultowych dzieł z tym, co możemy zobaczyć w filmach reżysera.
 • Matrix 4 - kiedy rozgrywa się film? Keanu Reeves potwierdził teorię fanów

  2020-09-23
  Matrix 4 to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier nadchodzących miesięcy. Wszystko jest owiane tajemnicą i trudno zgadnąć, w jakim czasie zostanie osadzona fabuła. Rąbka tajemnicy uchylił Keanu Reeves, który potwierdził także domysły fanów.
 • Zanim powstał System Of A Down, artyści grali jako SOIL. W sieci pojawiło się unikatowe nagranie z próby zespołu

  2020-09-23
  Zanim powstał zespół System Of A Down, Serj Tankian i Daron Malakian tworzyli grupę SOIL, z której później wykiełkował SOAD. Do sieci trafiło unikatowe nagranie z próby zespołu, które datowane jest na 1993 lub 1994 rok.
 • Ozzy Osbourne w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W wokalistę wcielił się Czadoman

  2020-09-23
  W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo już nie raz interpretowano artystów rockowych. Tym razem na warsztat wzięto Ozzy'ego Osbourne'a, w którego wcielił się Czadoman.
 • Jan Błachowicz pokazał swoją drogę do UFC. Zgadnijcie jakie radio mu towarzyszy?

  2020-09-23
  Droga do UFC raczej nie jest usłana różami, co stara się pokazać w swoim vlogu Jan Błachowicz. Jak się okazuje, Jankowi przy treningach towarzyszy dobra rockowa muzyka i zgadnijcie, jakie radio?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz