Dominik Pajewski

30.09.2020 (14:41)

AC/DC ujawniło szczegóły nowego wydawnictwa. Co wiemy o powrocie?O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczęła robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań. W końcu wiemy więcej na temat powrotu zespołu.

O nowej płycie AC/DC i powrocie na scenę mówi się od jakiegoś czasu, jednak zespół niczego oficjalnie nie potwierdzał. Wszystko czego dowiadywaliśmy się, pochodziło z przecieków lub doniesień ze strony osób, które są blisko zespołu. Po miesiącach domysłów, zespół zaczyna robić szum w swoich social mediach. Czego tym razem się dowiedzieliśmy?

BLACK SABBATH ŁĄCZĄ SIŁY Z KULTOWĄ MARKĄ BUTÓW. KIEDY BĘDZIE DOSTĘPNA KOLEKCJA?

 

AC/DC ujawnia skład! Jest zaskoczenie

Nowy album AC/DC będzie prawdopodobnie nosił tytuł ''Power up'', tak można wnioskować po tym, jak przekazywane są komunikaty. W skład zespołu wejdzie: Angus Young, Brian Johnson, Cliff Williams, Phil Rudd oraz Stevie Young. Tak prezentuje się zdjęcie promocyjne grupy:


Na więcej informacji trzeba jeszcze poczekać, jednak można wnioskować, że szybko poznamy kolejne szczegóły.

OZZY WSPOMNIAŁ O PRÓBIE ZABÓJSTWA ŻONY: NIGDY NIE CZUŁEM TAKIEGO SPOKOJU

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz