Dominik Pajewski

30.09.2020 (09:12)

Ozzy wspomniał o próbie zabójstwa żony: Nigdy nie czułem takiego spokojuOzzy Osbourne i jego żona Sharon mieli przez wiele lat wiele wzlotów i upadków. Artysta postanowił przypomnieć jedną z najbardziej przerażających sytuacji, gdy chciał zabić swoją żonę.

Ozzy i Sharon to duet, który przechodził przez wiele złych rzeczy, a ich małżeństwo było wielokrotnie wystawione na próbę. Mimo wzlotów i upadków, para dalej jest razem i współpracuje przy różnych projektach, w które angażuje się Ozzy. Niedawno artysta wspominał o sytuacji, która była najstraszniejsza w historii jego małżeństwa.

AC/DC WRACAJĄ! ZESPÓŁ ZACZYNA ROBIĆ SZUM W SOCIAL MEDIACH

 

Ozzy wspomniał sytuację, gdy chciał zamordować Sharon

W wywiadzie na potrzeby filmu dokumentalnego, Ozzy wspomniał o tragicznym wydarzeniu:

 
Nigdy nie czułem takiego spokoju jak wtedy. Błogi spokój. Wszystko było takie spokojne...

Nie zaliczyłbym tego do moich największych osiągnięć. Pamiętam tylko, że obudziłem się w areszcie i zapytałem glinę „dlaczego tu jestem?” Odparł: „Mam ci przeczytać zarzuty?” I zaczął czytać: „John Michael Osbourne, został pan aresztowany za próbę morderstwa Sharon Osbourne”. Byłem bardzo zaskoczony, kiedy wycofała oskarżenie.

O wspomnianej sytuacji była mowa w biografii Ozzy'ego ''Ja, Ozzy'', która okazała się bestsellerem. Wokalista obecnie pracuje nad nowym albumem, który nie ma jeszcze zaplanowanej daty premiery.

LARS ULRICH WSKAZAŁ NAJGORSZY NUMER METALLIKI. FANI MOGĄ CZUĆ SIĘ ZASKOCZENI

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pijany Angus Young i Brian Johnson, chcieli znaleźć potwora z Loch Ness

  2020-10-29
  Angus Young i Brian Johnson znają się od wielu lat i oprócz tego, że grają w jednym zespole, są także przyjaciółmi. W jednym z ostatnich wywiadów, zapytano Briana o jakąś historią związaną z Angusem. Wokalista postanowił przytoczyć totalnie zwariowaną opowieść.
 • Stwórz swoje inicjały w klimacie AC/DC. Zespół udostępnił specjalny generator

  2020-10-29
  Nowa płyta AC/DC wywołuje wiele emocji i wgląda na to, że zespół ma wiele niespodzianek dla fanów. Przykładem może być specjalny generator, dzięki któremu możemy stworzyć swoje inicjały w klimacie okładki nowej płyty zespołu.
 • Zagraniczne gwiazdy wyraziły poparcie dla protestów w Polsce

  2020-10-29
  Protesty, które przetaczają się przez Polskę w ostatnich dniach, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Również zagraniczne gwiazdy wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet w naszym kraju.
 • Sepultura zaprezentowała swoją wersję utworu 'Tainted Love'. Przebili cover Mansona?

  2020-10-29
  Utwór 'Tainted Love' jest prawdopodobnie jednym z lubionych numerów zespołów rockowych i metalowych, świadczyć o tym może spora ilość coverów. Teraz do tego grona dołączył zespół Sepultura.
 • Robb Flynn ocenił kultowy album Linkin Park: dobrze zniósł próbę czasu

  2020-10-29
  Mimo upływu lat, wielu artystów docenia zespół Linkin Park i jego wkład w muzykę rockową, Robb Flynn postanowił ocenić pierwszy krążek zespołu, który był przełomem w ich historii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz