Dominik Pajewski

04.07.2018 (12:26)

AC/DC łączą się z Arsenalem Londyn. Tak wyglądają połączenia logotypów zespołów z herbami piłkarskimiAC/DC łączy się z Arsenalem Londyn, a Red Hot Chili Peppers z Bayernem Monachium? Takie połączenia pojawiły się w internecie i biją prawdziwe rekordy popularności. O co chodzi?

Projekt skrzyżowanych logotypów drużyn piłkarskich i gwiazd muzycznych pojawił się niedawno w sieci. Spokojnie można powiedzieć, że mamy do czynienia z hitem, który wywołuje bardzo pozytywne emocje, a wszystko to dzieło wokalisty The CharlatansTima Burgessa oraz projektantów Marka Liptrotta i Nicka Frasera.

Paul McCartney - Freshen Up: światowa trasa koncertowa ogłoszona
Na wyjątkowych pracach możemy zobaczyć połączenie motywów znanych artystów z czołowymi klubami piłkarskimi. Tutaj AC/DC łączy się z Arsenalem Londyn, Red Hot Chili Peppers z Bayernem Monachium, a Bob Marley and The Wailers zostali skrzyżowani z herbem holenderskiej federacji piłkarskiej. Poniżej najlepsze prace z całej serii muzyczno/piłkarskiej, która podbija sieć i serca fanów muzyki oraz sportu:


 

Jarocin Festiwal 2018. Motyw: Brylewski. Szczegóły specjalnej akcji

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Gene Simmons (KISS): nie da się wyżyć z grania rocka

  2020-10-27
  Gene Simmons od lat wygłasza swoje zdanie, które bywa mocno kontrowersyjne i często wywołuje dyskusje. Tym razem współzałożyciel KISS, wskazał prawdziwy zespół rockowy i doszedł do wniosku, że z rocka nie da się wyżyć.
 • Nowy Bond trafi tylko na platformy streamingowe? Ile w tym prawdy?

  2020-10-27
  Nowa odsłona przygód Jamesa Bonda, ma być zakończeniem występów jako agent 007 dla Daniela Craiga. Wiemy już, że film nie pojawi się w kinach w listopadzie, a planuje się, by przełożyć premierę na kwiecień 2021. Pojawiły się także plotki, że film pojawi się tylko na platformie streamingowej. Ile w tym prawdy?
 • Marilyn Manson wziął ślub. Kim jest wybranka artysty?

  2020-10-27
  Marilyn Manson znany jest z tego, że stara się trzymać swoje życie prywatne w tajemnicy. Okazuje się jednak, że nie wszystko da się ukryć przed opinią publiczną. Niedawno Nicholas Cage zdradził, że wokalista wziął ślub!
 • Frontman Toola ma mocny przekaz do antycovidowców

  2020-10-27
  Wokalista Toola, przyznał niedawno, że zmaga się z powikłaniami po koronawirusie. Maynard postanowił także wypowiedzieć się na temat ludzi, którzy deklarują się jako antycovidowcy.
 • Muzycy Metalliki, Red Hot Chili Peppers, producent Ozzy'ego i Post Malone jamowali razem (WIDEO)

  2020-10-27
  Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat i wygląda na to, że powrót do normalności jeszcze trochę zajmie. Muzycy postanowili, że nie będą bezczynie czekać i postanowili trochę pograć wspólnie.  
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz