Dominik Pajewski

08.04.2020 (10:58)

12-letnia fanka, przerobiła ,,Angel of death Slayera'' [WIDEO]Slayer ma fanów na całym świecie i to w różnym wieku, czego dowodem może być nagranie 12-letniej fanki, która przerobiła ,,Angel of Death''.

Slayer zakończyli karierę i udali się na muzyczną emeryturę, jednak fani nie zapominają o nich. Do sieci cały czas trafiają liczne przeróbki kawałków zespołu, a jedna z nich podbiła ostatnio sieć. Chodzi o 12-letnią fankę, która postanowiła przerobić ,,Angel of Death''.

MUZYCY ANTHRAX, TESTAMENT I SUICIDAL TENDENCIES NAGRALI COVER RUSH, BO NUDZĄ SIĘ NA KWARANTANNIE

12-letnia fanka, przerobiła ,,Angel of death Slayera'' [WIDEO]

Na wstępie trzeba zaznaczyć, że 12-latka ma we krwi taką muzykę, bo jest córką gitarzysty zespołu Darkane. Zabawne nagranie szybko podbiło sieć i rozeszło się wśród fanów Slayera dosyć szybko. Ciekawe czy członkowie zespołu zobaczą, jak 12-letnia dziewczynka, interpretuje ich bądź co bądź, ekstremalną muzykę.
 

ERELES - PREMIERA TELEDYSKU „AFERA” Z NADCHODZĄCEJ, NOWEJ PŁYTY


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kasia Lins - Moja wina. Nowy singiel w sieci, a premiera albumu już w piątek!

  2020-05-27
  „Moja wina” to trzeci singiel, który jest zapowiedzią nowego albumu Kasi Lins o takim samym tytule. „Moja wina” to psychodeliczna opowieść o własnych niepokojach. Autorefleksja bez morału.
 • Kazik - ZARAZA. Album zyskał miano Złotej Płyty przed premierą!

  2020-05-27
  "Zaraza" Kazika, pierwsza solowa płyta Kazika Staszewskiego od kilkunastu lat ma premierę za ponad tydzień, a już uzyskała status Złotej Płyty! Wkrótce osiągnie także status Platynowej Płyty. Wyróżnienie to zagwarantowane zostało wynikami przedsprzedaży albumu "Zaraza". Wydawnictwo trafi do słuchaczy już 5 czerwca.
 • Oto najboleśniejszy skok ze spadochronem. Facet podczepił spadochron do skóry pleców [WIDEO]

  2020-05-27
  Ludzie robią różne rzeczy z nudów, czasami z pasji lub sprawdzenia swoich możliwości fizycznych i mentalnych. Ten gość ewidentnie chciał pokazać sam sobie, że jego ciało jest praktycznie niezniszczalne i wytrzyma skok ze spadochronem. Problem w tym, że spadochron był podpięty do jego pleców!
 • Lana Del Rey - nowa płyta ogłoszona! Kiedy nowy krążek artystki?

  2020-05-27
  Lana Del Rey ogłosiła nowy album! Po świetnie przyjętym krążku ''Norman Fucking Rockwell'', artystka zamierza wydać nowy album. Poznaliśmy pierwsze szczegóły wydawnictwa.
 • Silent Hill powraca! Wszystko dzięki Dead by Daylight

  2020-05-27
  Silent Hill powraca! To absolutnie nie jest nadinterpretacja, bo faktycznie ogłoszono coś ważnego dla wszystkich fanów kultowej serii. Na jakich zasadach wraca Silent Hill w Dead by Daylight?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz