Anna Skalik

22.02.2014 (16:25)

ROCKOWA PREMIERA: Kaiser Chiefs - Coming Home - teledysk do piosenki z płyty Education, Education, Education & War [VIDEO]Kaiser Chiefs wracają! Brytyjczycy z zespołu rockowego Kaiser Chiefs opublikowali 20 lutego 2014 klip do singla Coming Home, zwiastującego płytę Education, Education, Education & War.

20 lutego pojawił się teledysk do singla Coming Home zespołu rockowego Kaiser Chiefs. Numer promuje płytę Education, Education, Education & War, która ukaże się 31 marca 2014 roku.

Fani Kaiser Chiefs na nową płytę swoich ulubieńców czekali ponad 3 lata. Ostatni album, Future Is Medieval, ukazał się w czerwcu 2011 roku. Zawierał takie kawałki jak Little Shocks czy Kinda Girl You Are.

>>> Koncerty rockowe 2014:Metallica, Iron Maiden, Linkin Park <<<

Nowa piosenka Kaiser ChiesComing Home zapowiada pierwszy album zespołu w nowym składzie. Perkusistę Nicka Hodgsona zastąpił Vijay Mistry. 

Tymczasem, kilka dni temu pojawiły się doniesienia, że Kaiser Chiefs dopuścili się plagiatu - chodzi o okładkę ich najnowszej płyty, która jest bardzo podobna do logotypu brytyjskiego producenta części rowerowych. Odpowiadając na te doniesienia, muzycy stwierdzili, że ich zamysłem było ukazanie brytyjskiego dziedzictwa.

>>> Iron Maiden w Polsce - koncert w Poznaniu 24 czerwca 2014 <<<

- Mieliśmy nadzieję, że będzie to hołd dla spuścizny Sturmey-Archer, dlatego wykorzystując ten projekt nie sądziliśmy, że możemy kogoś zdenerwować - oświadczyli członkowie Kaiser Chiefs.

Kaiser Chiefs - Coming Home - teledysk


 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz