Dominik Pajewski

31.12.2019 (10:43)

Rock Blok Party w Esce ROCK! Startujemy o 20:00Sylwestrowa impreza nie musi odbywać się przy hitach popowych. Mamy dla was specjalne pasmo, które urozmaici i umili wam sylwestrową zabawę na przełomie 2019 i 2020 roku.

Sylwestrowe imprezy mają to do siebie, że zazwyczaj można tam usłyszeć głównie popowe hity w rytmie disco. Brzmi to oczywiście strasznie słabo, tym bardziej dla kogoś, kto lubi mocniejsze brzmienia. Mamy alternatywę dla wszystkich, którzy szukają czegoś innego na ten wieczór. Dzięki naszemu Rock Blok Party na Sylwestra, będziecie mogli bawić się w rytmie rockowych hitów i klasyków.
 

WŁAŚCICIEL BARU PRZEZ 10 LAT UPIJAŁ SIĘ DO UPADŁEGO BY ZNALEŹĆ LEK NA KACA. ZNALAZŁ!


Rock Blok Party w Esce ROCK! Startujemy o 20:00

Rock Blok Party w Esce ROCK to pasmo bez reklam, bez gadania, największe rockowe hity, idealne na alternatywnego sylwestra na domówce Startujemy o 20:00 i do rana serwujemy wam same najlepsze numery rockowe. Bądźcie gotowi i szykujcie się do tańca!

ANDRZEJ SAPKOWSKI PRZEBIŁ J.K. ROWLING I STEPHENA KINGA. KSIĄŻKI AUTORA SĄ HITEM NA AMAZONIE


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz