Dominik Pajewski

16.07.2020 (11:17)

Pearl Jam wrzucili fragment koncertu z Krakowa! [WIDEO]W czasach pandemii koronawirusa, o większych koncertach można zapomnieć i wygląda na to, że do końca 2020 roku, nie za dużo zmieni się w tej materii. Pearl Jam postanowili trochę powspominać, wrzucając fragment koncertu w Krakowie.

Pandemia koronawirusa zmieniła cały świat i w pewien sposób zatrzymała wiele rzeczy. Pewnym jest, że 90% koncertów i tras koncertowych zostaje przełożonych na 2021 rok, a jesienne koncerty w klubach stoją jeszcze pod znakiem zapytania. Oczywiście i fani i artyści starają się jakoś wypełnić ten trudny czas i dzięki temu dostajemy cały czas jakieś materiały. Tym razem zespół Pearl Jam, podzielił się nagraniem z koncertu w Krakowie.

AC/DC ŚWIĘTUJĄ 40-LECIE ''BACK IN BLACK''. POJAWI SIĘ SERIA DOKUMENTÓW


Pearl Jam udostępniają nagranie z Krakowa [WIDEO]

Zespół miał wystąpić w lipcu 2020 w Polsce, jednak z powodu pandemii, cała trasa musiała zostać odwołana. Grupa obiecała, że wróci do Europy, jednak jeszcze nie podano dokładnych dat koncertów. W ramach małego pocieszenia, zespół wrzucił nagranie z poprzedniego koncertu w Krakowie:


OZZY OSBOURNE POWRACA DO TELEWIZJI! ARTYSTA POPROWADZI PROGRAM O ZJAWISKACH PARANORMALNYCH

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz