Anna Dziełak

22.11.2019 (13:38)

Najlepszy koncert 2019 roku wybrany! Polacy byli jednomyślniW 2019 roku mogliśmy być świadkami wielu niezwykłych koncertów. W związku z tym, że zbliża się on już ku końcowi, firma Ticketmaster, poprosiła swoich klientów o wybór najlepszego koncertu, w jakim mieli okazję uczestniczyć w ostatnim czasie. Polacy byli w tej kwestii jednomyślni! Czyj występ zapisał się najlepiej w pamięci widzów? 

Koncerty w Polsce, zwłaszcza tych zagranicznych gwiazd, wciąż cieszą się ogromną popularnością. Szczególnie nie mają powodów do narzekania organizatorzy festiwali rockowych, bo to właśnie tam zobaczyć można wszystkie legendy rocka niemal jedną po drugiej! Ticketmaster postanowił zapytać tych, którzy lubią przezywać muzykę na żywo o najlepszy koncert w 2019 roku. Kogo wybrano? Okazuje się, że drugi rok z rzędu najlepszy okazał się ten sam zespół! 

PALAYE ROYALE W POLSCE 2020! BILETY, DATA I MIEJSCE KONCERTU KANADYJSKIEJ KAPELI

Ticketmaster - kto wygrał plebiscyt na najlepszy koncert 2019? 

Wybór najlepszego koncertu 2019 okazał się niełatwy. Każdy z nas ma inne preferencje i gust, jednak liczą się również doznania, jakie odczuwamy podczas wydarzenia. Ważny może być kontakt lidera z publicznością, czy oprawa wizualna. W plebiscycie Ticketmaster drugi raz z rzędu zwyciężyła prawdziwa legenda rocka. Mowa o zespole Metallica! Grupa 21 sierpnia 2019 roku wyprzedała Stadion Narodowy w Warszawie i zawładnęła sercami publiki. Drugie miejsce w zestawieniu zajęła grupa KISS, natomiast trzeci stopień podium obejmuje Pink. Wiadomo już również, czy koncert będzie najbardziej oczekiwanym w roku 2020. Fani nie mogą się wprost doczekać występu Iron Maiden w Warszawie. 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz