Dominik Pajewski

20.02.2020 (11:44)

Kiedy Ozzy wróci na scenę? Sharon Osbourne odpowiadaŚwiat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią od lat. Teraz Sharon Osbourne ujawniła, kiedy Ozzy wróci finalnie na scenę.

Ozzy Osbourne jest dla wielu osób symbolem walki i prawdziwego rock and rolla. Ostatnio artysta miał spore problemy ze zdrowiem, które zatrzymały jego plany artystyczne. Okazuje się, że to nie koniec problemów zdrowotnych Ozzy'ego. Artysta ujawnił, że zmaga się z chorobą Parkinsona od roku, jednak niedawno przyznał, że z chorobą zmaga się jednak od wielu lat. Teraz Sharon Osbourne ujawniła, kiedy Ozzy wróci na scenę.
 

FIVE FINGER DEATH PUNCH WYJAŚNILI, DLACZEGO MEGADETH GRAJĄ PRZED NIMI


Kiedy Ozzy wróci na scenę? Sharon Osbourne odpowiada

W programie 'The Talk' pojawiła się Sharon Osbourne, która została zapytana oczywiście o stan zdrowia Ozzy'ego. Jak powiedziała:

Rozmawialiśmy z lekarzem, którego Ozzy odwiedzi w Szwajcarii. Zerknął na jego trasę i powiedział: "Wiesz, że będziesz musiał trochę tutaj zostać?", na co odparliśmy: "Tak, 2 tygodnie będą ok". Lekarz odpowiedział: "Nie, leczenie może zająć 8 tygodniu". Dlatego odwołaliśmy trasę. Leczenie musi trochę potrwać, nie będzie tak, że wejdzie do szpitala i od razu z niego wyjdzie. Dlatego też musimy trochę na to poświęcić czasu.

Jak widać, pozostaje czekać 8 tygodni i wtedy Ozzy będzie w stanie grać zaplanowane koncerty. Czy faktycznie się to uda? Czas pokaże. Tymczasem, 21 lutego ukaże się najnowszy album artysty, którego tytuł to 'Ordinary Man'.
 

GITARZYSTA LIMP BIZKIT ZŁAMAŁ RĘKĘ, ALE I TAK ZAGRAŁ KONCERT


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz Karaś/Rogucki w twoim domu! Artyści zapowiadają koncerty w internecie

  2020-03-30
  W czasie, gdy koronawirus cały czas jest ogromnym zagrożeniem, należy zostać w domu i ograniczyć kontakty z innymi osobami. W obliczu sytuacji, artyści coraz częściej decydują się na koncerty online, co z pewnością urozmaica wszystkim czas spędzony w domu. Do grona wykonawców, którzy dadzą koncerty w sieci, dołączyli właśnie: Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz duet Karaś/Rogucki.
 • Influencer zaraził się koronawirusem, bo brał udział w głupim wyzwaniu

  2020-03-30
  Głupie wzywania pojawiają się w sieci, jak grzyby po deszczu. Okazuje się, że bardzo modne w ostatnim czasie, stało się wyzwanie, gdzie liże się muszlę klozetową. Pewien influencer wziął udział w tym wyzwaniu i zaraził się koronawirusem.
 • Coronavirus Rhapsody - oto przeróbka piosenki, która nadaje sie na ciężkie czasy [AUDIO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednocześnie budząc w wielu osobach dużo kreatywności. W tym ciężkim czasie, powstało ,,Coronavirus Rhapsody'', które jest prawdopodobnie najlepszą przeróbką na ciężkie czasy.
 • Jak Ozzy przechodzi kwarantannę? W sieci pojawiło się zdjęcie

  2020-03-30
  Podczas pandemii koronawirusa, wszyscy jesteśmy zmuszeni do przebywania w domu i ogarniczenia wyjść oraz spotkań. Restrykcje nie omijają także artystów, którzy również przebywają w domach. W sieci pojawiło się zdjęcie, które pokazuje jak Ozzy radzi sobie w czasie kwarantanny.
 • Fisz Emade Tworzywo nagrali nowy numer, nie wychodząc z domów [WIDEO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa, zatrzymała wszystkich w domach i nic na to nie poradzimy. Artyści nie zamierzają jednak siedzieć bezczynnie i cały czas działają. Przykładem są Fisz Emade Tworzywo, którzy postanowili nagrać nowy numer, nie wychodząc z domów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz