Dominik Pajewski

19.02.2020 (11:15)

Five Finger Death Punch wyjaśnili, dlaczego Megadeth grają przed nimiWspólne koncerty Five Finger Death Punch i Megadeth cieszą się ogromnym zainteresowaniem, o czym mógł świadczyć fakt frekwencji w Warszawie. Zespół wyjaśnił, dlaczego taka kolejność jest na trasie.

Wspólne występy Megadeth i Five Finger Death Punch to trochę zderzenie gatunkowe i pokoleniowe, której jednak się sprawdza. Wspólne występy cieszą się ogromnym zainteresowaniem, o czym mógł świadczyć ostatni koncert na Torwarze. FFDP postanowili wyjaśnić, czemu Megadeth gra przed nimi, mimo dużo dłuższego stażu na scenie.

LEGENDARNA DEMÓWKA METALLIKI NIE DOCZEKA SIĘ REEDYCJI. DAVE MUSTAINE SIĘ NIE ZGADZA


Five Finger Death Punch wyjaśnili, dlaczego Megadeth gra przed nimi

Jak powiedział Zoltan Bathory w rozmowie z Bartkiem Koziczyńskim dla Teraz ROCKa:

Przede wszystkim Megadeth to jeden z moich ulubionych zespołów, zaszczytem jest dla nas samo dzielenie sceny z tymi facetami. Wszyscy ich słuchaliśmy w trakcie dorastania, wywarli na nas wielki wpływ. A jeśli chodzi o kolejność grania to w grę wchodzi naturalny cykl. W porównaniu z Megadeth jesteśmy dość młodym zespołem – oni działają od dekad, a my raptem trzynaście lat – ale w ostatnich latach dużo koncertowaliśmy w Europie i regularnie wydawaliśmy płyty, aż dotarliśmy do punktu, w którym możemy tak ustawić afisz. Megadeth cieszy się natomiast statusem wielkiej gwiazdy w Ameryce Południowej, zapełnia tam stadiony, więc gdy tam dotrzemy, na pewno odwrócimy role.

WIEWIÓRKA NA DRZEWIE ZAPRASZA NA WIELKĄ PREMIERĘ!


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawskie RESTLESS zaprasza do "Miasta Grzechu"

  2020-04-07
  „Miasto grzechu” to druga płyta warszawskiego zespołu hard rockowego Restless, która ukaże się 24 kwietnia.
 • ERELES - premiera teledysku „Afera” z nadchodzącej, nowej płyty

  2020-04-07
  ERELES, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to rockowa energia, którą potęguje trzech muzyków z zespołu KABANOS. Po debiutanckim albumie „Krok Odwagi”, wydanym wiosną 2018 roku, zespół ERELES powraca z nowym singlem i teledyskiem.
 • Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies nagrali cover Rush, bo nudzą się na kwarantannie

  2020-04-07
  Podczas pandemii koronawirusa, najlepszym rozwiązaniem jest pozostanie w domu. Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies, postanowili wziąć to sobie mocno do serca, jednocześnie nie tracąc czasu. Tak powstał specjalny cover grupy Rush, nagrany oczywiście na odległość.
 • Kapitan Marvel 2 - film otrzymał datę premiery. Co wiemy o produkcji?

  2020-04-07
  Film ,,Kapitan Marvel'' był prawdziwym hitem i wprowadzeniem prawdziwie twardej superbohaterki. Pewnym było, że powstanie druga część, a teraz otrzymaliśmy oficjalną datę premiery.
 • Zaśpiewaj "Ti Amo" razem z bohaterem ,,Domu z papieru''. Netflix udostępnił wersję karaoke

  2020-04-07
  Serial ,,Dom z papieru'' to niekwestionowany hit Netflixa, który podbija serca fanów na całym świecie. Postanowiono zrobić niespodziankę fanom, udostępniając specjalną wersję karaoke do numeru ,,Ti Amo''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz