Dominik Pajewski

14.01.2020 (15:15)

Jar Jar Binks powróci w nowym serialu Star Wars?Jar Jar Binks to jedna z tych postaci w świecie Gwiezdnych Wojen, która jest przez większość fanów znienawidzona. Okazuje się, że zabawny Gungan może wrócić na ekran i to w najnowszym serialu ze świata odległej galaktyki.

Gdy w filmie 'Mroczne Widmo' pojawiła się postać Jar Jar Binksa, młodsza część widowni była zachwycona, jednak starsi fani nie polubili fajtłapowatego Gungana. Przez kolejne lata Jar Jar jeśli wracał, to bardziej jako mem i obiekt żartów oraz przykład tego, jak nie rozbawiać publiki Gwiezdnych Wojen na siłę. Okazuje się, że Jar Jar może wrócić i to w najnowszym serialu ze świata odległej galaktyki.
 

SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ: KIM JEST LITZA DLA TOMASZA 'LIPY' LIPNICKIEGO? [WYWIAD]Jar Jar Binks powróci w nowym serialu Star Wars?

Jak podaje serwis Making Star Wars, który często podawał bardzo wiarygodne informacje, które później się sprawdzały, Jar Jar powróci w serialu o Obi-Wanie. Podobno Gungan ma rozmawiać z mistrzem Jedi o Imperium i o tym co obecnie dzieje się w galaktyce. Dodatkowo, Jar Jar ma mieć brodę! 

JOAQUIN PHOENIX ZOSTAŁ ARESZTOWANY NA... PROTEŚCIE


Ile się z tych informacji potwierdzi? Ciężko stwierdzić, jednak newsy podawane przez Making Star Wars często się potwierdzały. Wszystkiego dowiemy się, gdy serial trafi na platformę Disney+. Kiedy? Tego jeszcze nie wiadomo.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Co by było, gdyby Neo wziął niebieską pigułkę. Przeróbka z użyciem deep fake ma odpowiedź

  2020-02-19
  Matrix ma powrócić w nowej odsłonie w 2021 roku, jednak zanim to się stanie, w sieci można znaleźć coś ciekawego. Dzięki technologii deep fake, ukazano co by było gdyby Neo wziął niebieską pigułkę.
 • Gitarzysta Limp Bizkit złamał rękę, ale i tak zagrał koncert

  2020-02-19
  O Limp Bizkit można mieć różne zdanie, jednak nie da się odmówić grupie zaangażowania. Na ostatnim koncercie zespołu, gitarzysta Wes Borland zagrał koncert, mimo złamanej ręki.
 • Five Finger Death Punch wyjaśnili, dlaczego Megadeth grają przed nimi

  2020-02-19
  Wspólne koncerty Five Finger Death Punch i Megadeth cieszą się ogromnym zainteresowaniem, o czym mógł świadczyć fakt frekwencji w Warszawie. Zespół wyjaśnił, dlaczego taka kolejność jest na trasie.
 • Ozzy kolejny raz odwołuje trasę koncertową. Do sieci trafiło oświadczenie

  2020-02-19
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią od lat. Teraz Ozzy oznajmił, że musi odwołać kolejną część trasy koncertowej.
 • Orbita Wiru wydaje nowy album "Hipis 2020"

  2020-02-19
  20 lutego na światło dzienne wyjdzie nowy album stołecznej formacji rockowej Orbita Wiru. Czwarte w dorobku zespołu wydawnictwo studyjne nosi przewrotny tytuł “Hipis 2020”.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz