Daniel Wardziński

28.02.2014 (11:39)

Damon Albarn - nowy teledysk gwiazdy Malta Festival Poznań i informacje o pracach nad nową płytą Blur [VIDEO]Damon Albarn 29 czerwca zagra w Poznaniu na Malta Festival 2014. Mamy nowy teledysk gwiazdy rocka oraz informacje dotyczące nowego materiału Blur. Jak brzmi Lonely Press Play?

Damon Albarn w tym roku wystąpi w Poznaniu - 29 czerwca na Malta Festival. Tymczasem coraz więcej wiemy na temat najnowszego solowego albumu artysty - Everyday Robots. Ukazał się nowy teledysk promujący krązek - Lonely Press Play. Po raz kolejny frontman Blur i pomysłodawca Gorillaz potwierdza, że jest świetny w mieszaniu swoich rockowych korzeni z inspiracjami sięgającymi zupełnie innych gatunków.

>>> ROCKOWE KONCERTY 2014: koncertowy rozkład jazdy 2014 <<<

Damon Albarn został wyróżniony nagrodą za innowacyjność na ostatniej gali New Musical Express. W wywiadach muzyk przyznał, że bardzo chciałby współpracować z Noelem Gallagherem z Oasis, z którym miał przyjemność zagrać na jednym z koncertów charytatywnych.

>>> DAMON ALBARN W POLSCE: ruszyła sprzedaż biletów na Malta Festival 2014<<<

Albarn zdradził też, że w trakcie ostatnich sesji nagraniowych z zespołem Blur powstało 15 zupełnie nowych kawałków. Prawdopodobnie jednak nie zostaną opublikowane, zespół wstrzymał prace nad albumem. Na razie muzycy nie wyjaśniają, skąd taka decyzja.


 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Star Trek: Lower Decks - zwiastun i data premiery serialu od twórcy Ricka i Morty'ego

  2020-07-14
  Szykuje się nie lada gratka dla fanów Star Trek i Ricka i Morty'ego! Trwają prace nad serialem animowanym, którego producentem został Mike McMahan. Sprawdźcie zwiastun i datę premiery Star Trek: Lower Decks.
 • Pol'And'Rock 2020 online. Kto wystąpi na Najpiękniejszej Domówce Świata? Line up

  2020-07-14
  Najpiękniejsza Domówka Świata to wydarzenie, które odbędzie się w miejsce odwołanego przez pandemię koronawirusa Pol'And'Rock 2020. Impreza odbędzie się w formie online. Kto pojawi się na wirtualnej scenie? Znamy cały line up!
 • Festiwal Legend Rocka 2021 - LINE UP. Kto zagra w Dolinie Charlotty? Data, bilety

  2020-07-14
  Festiwal Legend Rocka to wyjątkowa impreza w pięknej Dolinie Charlotty, która co roku przyciąga tysiące fanów najlepszej rockowej muzyki. Kto wystąpi w 2021 roku? Organizatorzy potwierdzili pierwsza gwiazdę! Line up Festiwalu Legend Rocka będziemy uzupełniać na bieżąco. 
 • Jim Carrey napisał książkę o sobie, ale nie jest ona w całości prawdziwa

  2020-07-13
  Jim Carrey jest postacią, która przez wiele osób postrzegana jest tylko jako komik. Jest to mocno błędne myślenie, tym bardziej, że aktor ma na koncie wiele ról, które nie są w żaden sposób komediowe. Teraz Carrey zapowiada swoją książkę, która ma być biografią, jednak nie do końca prawdziwą. O co chodzi?
 • Ozzy Osbourne powraca do telewizji! Artysta poprowadzi program o zjawiskach paranormalnych

  2020-07-13
  Ozzy Osbourne był w ostatnim czasie bardzo wyłączony z życia publicznego. Wszystko przez zły stan zdrowia i przede wszystkim kwarantannę. Teraz artysta powraca do telewizji i to jako badacz zjawisk paranormalnych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz