Daniel Wardziński

31.08.2016 (13:34)

Bring Me The Horizon - ekstreamalna akcja na KilimandżaroBring Me The Horizon wybierają się na Kilimandżaro i nie jest to wyprawa czysto turystyczna. Akcja, którą zorganizowali Oli Sykes oraz Jordan Fish ma dużo większe znaczenie - sprawdźcie o co chodzi.

Bring Me The Horizon pójdzie na Kilimandżaro w ramach nowej akcji zorganizowanej przez Jordana Fisha i Oliego Sykesa? Wyprawa nie ma jednak ani cech turystycznych, ani muzycznych, chodzi o coś zupełnie innego i jest to bardzo poważna sprawa bezpośrednio dotycząca klawiszowca zespołu, a dokładniej jego syna. Sprawdźcie o co chodzi.

Bring Me The Horizon idą na Kilimandżaro

Wyprawa Oliego i Jordana na Kilimandżaro ma służyć zbiórce funduszy na działalność charytatywną. Środki trafią do pediatrycznego szpitala w Southampton, który niedawno zajmował się malutkim synem Jordana Fisha, który doznał krwotoku mózgu w wieku niemowlęcym. Fish podzielił się z fanami informacją o stanie zdrowia swojego dzieciaka, któremu szpital w Southampton uratował życie przed transportem małego do innego szpitala specjalistycznego. Wdzięczność w takich wypadkach jest gigantyczna. Dotyczy również gwiazd rocka.

BMTH - charytatywna wyprawa członków zespołu

Jordan Fish poinformował też o aktualnym stanie zdrowia swojego synka: Jest wciąż z nami, gotowy do walki, oddycha samodzielnie i wciąż widzimy małe, codzienne postępy. Jest małym wojownikiem i pokazał niesamowite oznaki powrotu do zdrowia już teraz, na tak wczesnym etapie. Zawdzięczamy to w całości pielęgniarkom, doktorom, neurologom i całej załodze szpitala.

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz