Dominik Pajewski

25.05.2020 (15:08)

Brian May miał zawał serca! Gitarzysta opublikował specjalne nagranieBrian May ujawnił 25 maja, że doznał ataku serca i dzięki szybkiej reakcji służb medycznych, wszystko zakończyło się dobrze. Gitarzysta opublikował specjalne nagranie na Instagramie.

Szokująca informacja trafiła do sieci 25 maja 2020. Brian May, współzałożyciel i główny kompozytor grupy Queen, trafił do szpitala po zawale serca. Gitarzysta sam ogłosił to na swoim Instagramie, opisując, jak wyglądała cała sytuacja.

COREY TAYLOR - SOLOWA PŁYTA. WOKALISTA OGŁOSIŁ KONIEC PRAC NAD KRĄŻKIEM. CO WIEMY O WYDAWNICTWIE?


Brian May miał zawał! Gitarzysta opisał całą sytuację na swoim instagramie

Jak powiedział w nagraniu Brian May:

Byłem bardzo bliski śmierci, lekarze powiedzieli, że mam zatkane trzy tętnice! To było około 40 minut bólu w klatce piersiowej i mocny ucisk. Do tego specyficzne uczucie w ramionach i pocenie się. Wszystko działo się bardzo szybko.

LARS ULRICH ZASKOCZYŁ FANÓW, KIEDY POWIEDZIAŁ, KTÓRA PŁYTA METALLIKI JEST JEGO ULUBIONĄ


Artysta podkreślił, że jest bardzo wdzięczny lekarzom, zaznaczając jednocześnie, że warto dbać o siebie, zwłaszcza w jego wieku. Dodał też, że cała sytuacja miała miejsce już jakiś czas temu,  gdy May ogłosił, że zerwał mięśnie pośladków. 

Gitarzyście zostały wszczepione specjalne stenty, co poprawiło działanie serca i udrożniło naczynia krwionośne. Brianowi nie zabrakło także poczucia humoru, podkreślił, że jest gotowy na rock i mimo wieku i przebytego zawału, ma serce jeszcze silniejsze niż przedtem. Teraz pozostaje czekać na pełny powrót do sił!
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz