Dominik Pajewski

31.03.2020 (09:52)

Artur Rojek nie chciał być solową wersją MyslovitzGdy Artur Rojek odchodził z Myslovitz, wiele osób spodziewało się, że jego solowa kariera będzie czymś w rodzaju kontynuacji tego, co było w macierzystej grupie. Okazuje się, że artysta chciał zrobić wszystko, by jak najmniej przypominać to, co tworzył z Myslovitz.

Artur Rojek to już pewnego rodzaju marka, która jest dla wielu osób wyznacznikiem. Gdy wokalista odchodził z Myslovitz, wiele osób zastanawiało się, jak będzie wyglądać jego solowa droga muzyczna. Ci, którzy spodziewali się tego samego co w Myslovitz, z pewnością się zawiedli, co jak podkreśla Rojek, było zamierzonym działaniem.
 

NA OKŁADCE KSIĄŻKI NICKA CAVE'A, ZNAJDZIE SIĘ OBRAZ POLSKIEJ ARTYSTKI


Artur Rojek nie chciał być solową wersją Myslovitz

W wywiadzie dla Teraz ROCK, Artur Rojek stwierdził:

Nie przeprowadzam ankiet wśród słuchaczy,  nie robię badań rynku, żeby dowiedzieć się, co ludzie chcieliby usłyszeć. Nagrywam płytę, jaką  chcę nagrać. Robię to po swojemu, a     jednocześnie  chciałbym siebie czymś zaskoczyć, pójść gdzieś,  gdzie mnie jeszcze nie było. Jeżeli ktoś po moim  odejściu z Myslovitz oczekiwał, że będę solową  wersją tego zespołu, to musiał się rozczarować.  Nie chciałem tego, dlatego na pierwszy singel wybrałem „Beksę” . A teraz, kiedy wiedziałem, że ludzie  oczekują ode mnie „Beksy 2” albo „Syren 2” , celowo  dałem na pierwszy singel piosenkę zupełnie inną –  „Sportowe życie”. Na przekór...

BRIAN MAY UCZY JAK GRAĆ SOLÓWKĘ DO ,,BOHEMIAN RHAPSODY''. TO IDEALNY SPOSÓB, BY SIĘ NIE NUDZIĆ W DOMU


Najnowszy album Artura Rojka pod tytułem ,,Kundel'', jest dostępny w serwisach streamingowych.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sabaton nagrali klip z Youtuberem, który przerabia piosenki Rammstein na język rosyjski

  2020-05-22
  Sabaton są bardzo otwarci na fanów, którzy często robią fajne rzeczy dla zespołu. Tym razem grupa połączyła siły z rosyjskim youtuberem, który dał się poznać jako gość, który przerabia na rosyjski piosenki Rammstein.
 • Lody o smaku gazu łzawiącego. Jaki jest skład nietypowego deseru?

  2020-05-22
  Gdy przychodzi lato, wiele osób ma ochotę na lody, które z roku na rok mają różne, ciekawe smaki. Nikt jednak nie przypuszczał, że da się zrobić deser lodowy o smaku gazu łzawiącego.
 • Kiedy Ozzy przejdzie na emeryturę? Jack osbourne odpowiedział szczerze o planach ojca

  2020-05-22
  Ozzy Osbourne nie ma ostatnio łatwo, ponieważ mocno dokucza mu zdrowie. Jack Osbourne powiedział, ile jeszcze może potrwać kariera jego ojca. Czy będzie jeszcze szansa zobaczyć Ozzy'ego na scenie?
 • 40 lat filmu Gwiezdne Wojny: Imperium Kontratakuje. Z tej okazji powstał specjalny plakat

  2020-05-22
  Gwiezdne Wojny miały lepsze i gorsze momenty w swojej historii, jednak nie da się ukryć, że ''Imperium Kontratakuje'', to jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza część gwiezdnej sagi. Z okazji 40-lecia filmu, opublikowano specjalny plakat.
 • Czym zajmuje się syn Kazika Staszewskiego?

  2020-05-22
  Kazika Staszewskiego zna każdy fan rocka w Polsce, a jego piosenki to absolutne szlagiery. Nie każdy jednak wie, czym zajmuje się jeden z synów Kazika - Jan Staszewski.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz