14.05.2014 (14:30)

NRD: American Authors "Best Day Of My Life" - nowa propozycja!Kawałek Best Day of My Life pochodzi z debiutanckiego albumu American Authors Oh, What a Life. Zac Barnett, Dave Rublin, Matt Sanchez and James Adam Shelley mają teraz szansę znaleźć się z tym kawałkiem na pierwszym miejscu listy NDR! Podoba się Wam ten numer? Głosujcie!

Best Day of My Life to numer, który znalazł się na debiutanckiej płycie American Authors Oh, What a Life Best Day of My Life był jednym z chętniej wykorzystywanych kawałków w reklamach telewizyjnych. Amerykanie mogli usłyszeć go między innymi w reklamie hipermarketów, tymczasem Brytyjczycy na pewno kojarzą go z reklamy samochodowego koncernu.

EskaROCK: Gracie Co Chcecie - ułóż swoją własną godzinę muzyki!

Zac Barnett, Dave Rublin, Matt Sanchez i James Adam Shelley napisali Best Day of My Life przy współpracy z Aaron'em Accettą i Shep'em Goodmanem. Członkowie zespołu American Authors poznali się w Bostonie w Berklee College of Music. Zanim przenieśli się do Nowego Jorku i zanim świat poznał ich jako American Authors, posługiwali się nazwą The Blue Pages.

Milky Chance - Stolen Dance - nowa propozycja w NRD!

Kawałek American Authors Best Day of My Life to nowa propozycja do listy NRD! Jeśli chcecie, żeby ten kawałek dotarł na pierwsze miejsce listy - głosujcie!NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz