18.02.2014 (12:00)

Metallica, Serj Tankian, Keane i Depeche Mode w Porannej rogrzewce [VIDEO]Metallica, Serj Tankian, Keane i Depeche Mode - ich płyty czekają w tym tygodniu w Porannej rozgrzewce. Słuchajcie EskiROCK od poniedziałku do piątku, już od 6:00, zapraszają Agnieszka i Kamil. 

W tym tygodniu w Porannej rozgrzewce mamy dla Was między innymi albumy: Metallica - Through The Never, Serj Tankian - Harakiri, Keane - The Best Of i Depeche Mode - Delta Machine

Metallica - Through The Never to wyjątkowy film 3D przygotowany przez zespół. Produkcji towarzyszy dwupłytowy album wydany przez własną wytwórnię grupy Metallica. Wydawnictwo zawiera nagrania zarejestrowane w czasie koncertów w Rexall Palace w Edmonton oraz w Rogers Arena w Vancouver, kiedy zespół nakręcił występy pojawiające się w filmie. 

Serj Tankian - Harakiri - 
to album zarejestrowany w Serjical Strike Studios w Los Angeles. Większość kompozycji powstała w 2011 roku, który Serj Tankian opisuje jako "najbardziej produktywny okres w życiu". Harakiri - rytualne japońskie samobójstwo, które jest tytułem trzeciej płyty Serja, nawiązuje nie do historii Japonii, lecz do skutków wielkiego pożaru, do którego doszło na początku 2011 roku w Piha, w Nowej Zelandii, w którym ucierpiała posiadłość przyjaciela artysty. "W ciągu kolejnych pięciu dni zaczęły napływać informacje o tym, jak zwierzęta zaczynają masowo ginąć. Różne stworzenia zaczęły popełniać harakiri. W dniu, gdy dotarła do mnie ta informacja, zacząłem pisać piosenki na płytę" - wspomina Tankian. Samobójstwa zwierząt, które bardzo poruszyły Serja, stały się punktem wyjścia do tekstów na album.
 
>>>LEGENDY ROCKA: AC/DC nagrają płytę i ruszą w trasę. Kiedy zagrają koncerty? [VIDEO]<<<

Zespół Keane zadebiutował w 2004 roku płytą Hopes and Fears, a jego ostatnie dzieło to krążek Strangeland. Płyta KeaneThe Best Of zawiera takie hity jak Everybody's Changing, Somewhere Only We Know czy Bedshaped, a także dwie nowe piosenki: Higher Than the Sun i Won't Be Broken.
 
Depeche Mode - Delta Machine to pierwsze dzieło zespołu od wydanego w 2009 krążka Sounds of the Universe. Album ukazał się w tradycyjnej wersji oraz w formie zestawu deluxe, który zawiera także książkę ze zdjęciami grupy autorstwa Antona Corbijna. Płytę Delta Machine wyprodukował Ben Hillier, a za miks odpowiada Flood.
 
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz