Dariusz Król

16.05.2016 (11:20)

Najnowszy krążek Raya Wilsona "Song For A Friend' do przejęcia u Majkela!Codziennie po 16.00 możecie zdobyć najnowszy album Raya Wilsona 'Song For A Friend' - zaprasza Michał 'Majkel' Cieślik!


Już 20 maja odbędzie się premiera kolejnego, tym razem akustycznego albumu Raya Wilsona. Song For A Friend to już ósma solowa płyta w jego karierze. Ray Wilson, którego magazyn Classic Rock uznał za jednego z najlepszych brytyjskich wokalistów wszech czasów, jest na świecie znany i ceniony nie tylko za wyjątkowy głos i zdolność pisania poruszających piosenek, ale także charyzmę i niezwykłe występy na żywo. Zainspirowany intymnym doświadczeniem wielu akustycznych koncertów, Wilson zdecydował się przygotować kolekcję krótkich muzycznych opowieści o życiu. Obnażył w tej muzyce swoje najskrytsze uczucia, zaś minimalistyczna produkcja zapewniła tej kolekcji piosenek szczególnie intymny nastrój. Ten klimatyczny album powstał by inspirować.

Płytę promuje singiel Not Long Till The Springtime, utwór napisany specjalnie dla partnerki Artysty, polskiej tancerki. To właśnie ona jest autorką choreografii i tańczy w teledysku.

NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz