02.08.2014 (14:30)

EskaROCK: George Ezra "Wanted On Voyage" - ostatnia szansa, aby zgarnąć płytę!Wanted On Voyage to niesamowita podróż po ukochanych miastach młodego artysty. Ale nie tylko! W 12 kawałkach, które znalazły się na jego debiutanckiej płycie, George Ezra pięknie opowiada też o miłości i swoich pasjach. Od poniedziałku, przez cały tydzień, debiutancka płyta Georgea Ezry Wanted On Voyage będzie do wygrania w EsceROCK! To ostatnia szansa, żeby ją zdobyć!

Jeśli podoba się Wam kawałek Budapest, George Ezra na pewno zachwyci Was całą płytą! Młody wokalista, którego doceniono jeszcze zanim jego debiutancki krążek ujrzał światło dzienne, może się pochwalić naprawdę bardzo spójnym i dojrzałym albumem. George Ezra Wanted On Voyage to jedna z płyt 2014 roku! Przypomnijmy też, że już w styczniu George Ezra został uznany za jedną z 5 największych nadziei 2014 przez BBC (TOP5 w plebiscycie Sound Of 2014).

Poranna Rozgrzekwa: Linkin Park "The Hunting Party" do zdobycia!

Płyta Georgea Ezry Wanted On Voyage powstała na przełomie 2013/2014 w Clapham w południowym Londynie. Za produkcje debiutanckiego krążka George'a Ezry odpowiedzialny jest Cam Blackwood. George Ezra nie tylko zaśpiewał na płycie. Muzyk sam zagrał też wszystkie partie gitary, basu i klawiszy.

Album Wanted On Voyage George'a Ezry to 12 kawałków. Na wersji deluxe znalazło się 16 utworów. Płyta, od poniedziałku, może być Wasza! Słuchajcie EskiROCK od 14:00!

Tracklista:

1. Blame It On Me
2. Budapest
3. Cassy O'
4. Barcelona
5. Listen To The Man
6. Leaving It Up To You
7. Did You Hear the Rain?
8. Drawing Board
9. Stand By Your Gun
10. Breakaway
11. Over The Creek
12. Spectacular Rival
13. Song 6  (tylko w wersji DELUXE)
14. It's Just My Skin   (tylko w wersji DELUXE)
15. Da Vinci Riot Police  (tylko w wersji DELUXE)
16. Blind Man In Amsterdam   (tylko w wersji DELUXE)

 
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz