10.07.2014 (20:30)

Kultowa godzina w piątek: Florence And The Machine, Queen, The Darkness [VIDEO]Kultowa godzina w piątek: Florence And The Machine odwołali dwa koncerty w Europie, gitarzysta legendy rocka, grupy Queen Brian May obronił doktorat, zespół The Darkness zastąpił Davida Bowie na festiwalu w Szkocji.

W 2012 Florence Welch, liderka Florence And The Machine, zaczeła mieć spore problem z głosem. Za radą lekarza wokalistki zespół odwołał w związku z tym dwa europejskie koncerty.

Gracie Co Chcecie - ułóż swoją własną godzinę muzyki w EsceROCK!

W 2007 gitarzysta legendy rocka, zespołu Queen Brian May po ponad 30 latach zakończył pracę nad swoim doktoratem z astronomii. Brian May odebrał honorowy tytuł doktorski uniwersytetu w Exeter. Muzyk w latach 70 – tych ukończył studia z fizyki na londyńskim Imperial College. Pracę nad doktoratem porzucił na rzecz kariery muzycznej.

Radar: CD i DVD Placebo "Loud Like Love" do zgarnięcia!

W 2004 roku zespół The Darkness zastapił Davida Bowie na szkockim festiwalu T In The Park. Wszystko przez operację serca Bowie. Na festiwalu, oprócz The Darkness pojawiły się też takie kapele, jak Muse, Franz Ferdinard, czy Scissor Sisters.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz