Znamy zwycięzców olimpiady Zwolnieni z Teorii! Warszawa króluje na podium!

i

Autor: Pixabay Znamy zwycięzców olimpiady Zwolnieni z Teorii! Warszawa króluje na podium!

Znamy zwycięzców olimpiady Zwolnieni z Teorii! Warszawa króluje na podium!

2021-06-23 13:20

Warszawa triumfuje w olimpiadzie Zwolnieni z Teorii! Trzy stołeczne projekty zwyciężyły w konkursie na najciekawsze młodzieżowe inicjatywy społeczne. To m.in.: "Graj w Zielone" i "Kompas Kryzysowy". Ich autorami są licealiści, a także warszawscy studenci. Rywalizowali z młodzieżą z całej Polski.

Warszawa na podium Zwolnionych z Teorii

Najlepsze projekty młodzieżowe w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii wybrane! Nagrody trafiły m.in. do warszawskich licealistów. Jak mówi prezes Fundacji Zwolnieni z Teorii, Paula Bruszewska - wybór nie był łatwy.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

- W tym roku poziom projektów społecznych był bardzo wysoki i mam poczucie, że ten poziom rośnie z roku na rok. Ale w tym roku poziom naprawdę był bardzo wyrównany w tej czołówce nominowanych projektów - mówi Paula Bruszewska.

Zwolnieni z Teorii: kto wygrał?

Na podium znalazły się m.in. uczennice stołecznego liceum Czackiego, które stworzyły projekt "Graj w Zielone", czyli cykl warsztatów o ekologii. - Ekologia jest nam bardzo bliska. Na co dzień staramy się być bardzo ekologiczne. Uznałyśmy, że skoro mamy wiedzę na ten temat, to warto o tym mówić innym - mówi współautorka projektu Weronika Chmielewska.

QUIZ. Polska polityka od 1990 roku. Zna się na niej rzekomo każdy Polak. Udowodnij to

Pytanie 1 z 15
Który zespół wykonywał utwór disco polo dedykowany Aleksandrowi Kwaśniewskiemu?

W tegorocznej edycji zwyciężyli również m.in. twórcy "Dziadków biznesu" i "Kompasu Kryzysowego".

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Znamy zwycięzców olimpiady Zwolnieni z Teorii! Warszawa króluje na podium!