Zobaczmy swój świat w promieniach najlepszego światła

i

Autor: Materiały prasowe

Zobaczmy swój świat w promieniach najlepszego światła

2021-06-28 8:00

Oświetlenie to jeden z najważniejszych elementów naszego codziennego życia. Bez światła ludzkość by się nie rozwijała i nie ewoluowała. Pierwszym i najważniejszym źródłem światła było słońce. Z czasem światło słoneczne zaczęto zastępować światłem sztucznym. Na rynku co roku pojawia się coraz więcej nowych, rewolucyjnych rozwiązań, które mają na celu poprawić jakość sztucznego światła elektrycznego. Dobre i przede wszystkim energooszczędne oświetlenie w domu czy w pracy, wpływa znacząco na nasze samopoczucie i efektywność zawodową. Triumfy święcą rozwiązania, które wykorzystują oświetlenie LED. Dostawcy oświetlenia oferują klientom najnowocześniejszą technologię, popartą badaniami laboratoryjnymi połączoną z ciekawym, unikalnym, minimalistycznym designem.

To, co dziś jest super ważne, to dbałość o naszą planetę. Źródła światła muszą spełniać parametry związane z energooszczędnością. Dodatkowo nowoczesne systemy sztucznego oświetlenia coraz częściej wykorzystują także światło dzienne. Odbywa się to za pomocą  systemów sterowania oświetleniem, które można przyciemniać lub  przełączać w odpowiedzi na zmieniającą się  ilość światła dziennego. 

Warto pochylić się w tym miejscu nad oświetleniem ergonomicznym, które zyskuje ogromną rzeszę zwolenników. I słusznie, bo w bardzo korzystny sposób wpływa ono na człowieka, pomagając regulować rytm okołodobowy organizmu zwany też dziennym cyklem aktywności i odpoczynku.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Sabotage

W tym kontekście warto zwrócić uwagę na produkty firmy LEDIN, która jako lider branży oświetleniowej dostarcza źródła światła o najwyższej jakości, zgodnie z obowiązującymi standardami. Misją firmy jest tworzenie światła przyjaznego człowiekowi. Specjalne produkty marki LED line® to nowoczesne propozycje dla domu, biura czy przestrzeni przemysłowych. LEDIN jako pierwsza firma w Polsce wprowadziła do swojej oferty rozwiązanie oparte na diodach FILAMENT. Doskonale wiemy, że światło nie musi zawsze przyjmować barwę białą. Dla tych, którzy lubią zmiany otoczenia i zabawę kolorami, powstała elastyczna taśma LED RGBW. Takie rozwiązanie przy zastosowaniu dedykowanych kontrolerów umożliwia wybór dowolnej barwy światła z palety kolorów RGB oraz intensywnego światła białego o wysokich parametrach.

Aby zapewnić swoim produktom najwyższą jakość, LEDIN dysponuje Centrum Badań i Pomiarów Światła LED line®. W tym miejscu powstają koncepcje nowych produktów, które później poddawane są wnikliwym obserwacjom i badaniom, zanim trafią na rynek. Dział R&D zajmuje się kompleksowym opracowaniem nowego produktu, doborem komponentów oraz restrykcyjną kontrolą jakości. Firma oferuje doskonałą jakość w konkurencyjne cenie, a co najważniejsze proponowane produkty są przyjazne środowisku co w dzisiejszych czasach jest absolutną koniecznością.

Warto pamiętać, że wybierając oświetlenie do domów, biur, przestrzeni rozrywkowych czy przemysłowych, inwestujemy w jakość oraz komfort naszego życia, Świadomy dobór światła to przede wszystkim troska o nasze oczy.