Najlepsze hasła ze strajku kobiet powstały w formie piosenki!

i

Autor: YouTube/Paweł Kiele, zrzut ekranu Najlepsze hasła ze strajku kobiet powstały w formie piosenki!

Zaśpiewał najlepsze hasła ze strajku kobiet! Ta piosenka to hit internetu!

2020-11-12 17:33

Te piosenka to hit internetu! Youtuber Paweł Kieler postanowił podejść z dużym dystansem do ostatnich wydarzeń. W efekcie stworzył kilka wyjątkowych utworów. Jeden z nich pod nazwą "Gdyby Strajk był piosenką", którego zwrotki to najciekawsze hasła prezentowane podczas Strajków Kobiet. Ta piosenka to petarda!

ESKA XD #010

"Gdyby strajk był piosenką"

O kilku tygodni w całej Polsce odbywają się strajki kobiet. To sprzeciw wobec kontrowersyjnej decyzji Trybunału Konstytucyjnego dotyczącej zaostrzenia prawa aborcyjnego. Więcej przeczytasz >>TUTAJ<<. Kobiety wychodzą na ulice trzymając kartony z hasłami, często humorystycznymi.  Postanowił je wykorzystać młody youtuber, Paweł Kieler.

Czytaj także: Protest kobiet na wesoło. Najlepsze hasła z banerów. Niektóre bawią do łez! [ZDJĘCIA]

QUIZ. Największe polskie przeboje lat 90. Same hity, ale czy poznacie je po jednym wersie?

Pytanie 1 z 15
Na start: "Racja brachu, wypijmy za to, kto z nami nie wypije tego we dwa kije" to cytat z utworu:

- Motornicza bije brawo, geje tańczą poloneza, chłopacy mają swoje zdanie, a dziewczyny też. Bóg by stworzył świat inaczej, gdyby to było złe. Jest naprawdę źle, przyszli tu introwertycy - ręce precz od mej macicy. Już przestańcie, bo już kończą się kartony, jestem trochę zaniepokojony. Na Halloween chyba za Bosaka się przebiorę, i tak urodzę lewaka - śpiewa Kieler.

Paski z "Wiadomości" i "Trudne Sprawy"

To nie jedyny humorystyczny utwór młodego youtubera. W repertuarze artysty znajdują się też utwory "Gdyby "Wiadomości" były piosenką" czy "Gdyby "Trudne Sprawy" były piosenką". Tekst pierwszego utworu składa się z pasków prezentowanych podczas programu informacyjnego emitowanego na antenie TVP. Drugi utwór był inspirowany serialem "Trudne Sprawy" - polskim paradokumentem, który zadebiutował na ekranach w 2011 roku. Opowiada o zdradach, kłopotach, tajemnicach i intrygach. Skrót tych przewrotnych historii to tekst piosenki.

Źródło: Zaśpiewał najlepsze hasła ze strajku kobiet! Ta piosenka to hit internetu!