Zaginiony Mateusz Zduńczyk

i

Autor: kppotwock.policja.waw.p Zaginiony Mateusz Zduńczyk

ZAGINIONY MATEUSZ ZDUŃCZYK - pomóżmy w jego odnalezieniu! [RYSOPIS]

2021-12-14 14:06

Trwają poszukiwania Mateusza Zduńczyka. Mężczyzna zniknął po wyjściu z miejsca pracy w Józefowie. Do tej pory nie skontaktował się z rodziną. Otwoccy policjanci proszą o pomoc w jego odnalezieniu. My również włączamy się w akcję poszukiwań. W artykule znajdziecie rysopis zaginionego.

Mateusz Zduńczyk zaginął - taka informacja pojawiła się na stronie Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. Mężczyzna ma 21 lat. Ostatni raz widziany był w Józefowie, gdzie był zatrudniony. W dniu 6. grudnia 2021 roku około godziny 7:00 opuścił swoje miejsce pracy. Od tamtego czasu wrócił do domu i nie skontaktował się z rodziną. Funkcjonariusze proszą wszystkie osoby mogące mieć informacje na temat miejsca pobytu zaginionego o pilny kontakt z otwocką komendą. My również przyłączamy się do akcji poszukiwań. W dalszej części artykułu znajdziecie rysopis Mateusza Zduńczyka i wszystkie potrzebne informacje kontaktowe.

70 zł za słoik zupy! Drożyzna na straganie u Magdy Gessler [SONDA]

Mateusz Zduńczyk - RYSOPIS ZAGINIONEGO

  • Wiek - 21 lat
  • wzrost - 200 cm
  • sylwetka - szczupła
  • włosy - krótkie, ciemny blond
  • W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę, szare spodnie dresowe (lub jasne jeansy), brązowe buty za kostkę

W sprawie zaginionego kontaktujcie się z policją

Jeżeli wiecie, gdzie może przebywać Mateusz Zduńczyk lub macie jakiekolwiek informacje na jego temat, skontaktujcie się z Wydziałem Kryminalnym KPP w Otwocku. Policja czeka na telefony pod numerem 47-72-41-275 oraz całodobowo pod numerami 47 724 12 13 i 47 724 19 00. Zgłoszenia przyjmuje dyżurny.

Źródło: kppotwock.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: ZAGINIONY MATEUSZ ZDUŃCZYK - pomóżmy w jego odnalezieniu! [RYSOPIS]