Wykorzystaj ostatnie dni ferii i ciesz się niezapomnianymi atrakcjami!

i

Autor: Matriały prasowe

Wykorzystaj ostatnie dni ferii i ciesz się niezapomnianymi atrakcjami!

2022-02-04 8:49

Połowa ferii za pasem, a pogoda za oknem nieustannie płata figle, uniemożliwiając aktywności na świeżym powietrzu. Mamy jednak dobrą wiadomość dla wszystkich tych, którzy podczas tegorocznej, zimowej przerwy nie zdecydowali się na dalsze podróże, pozostając w mieście. Zebraliśmy najciekawsze atrakcje w stolicy, które z pewnością przypadną do gustu młodszym warszawiakom, a co ciekawe – wszystkie znajdują się pod jednym dachem!

Edukacyjne wystawy, treningi sportowe, lodowisko i ciekawe warsztaty – Bielany zapraszają wszystkich tych, którzy drugą połowę ferii chcieliby spędzić w nieco aktywniej! Jedno jest pewne – tej zimy nudy nie będzie! Od czego zaczynamy?

#NaSportowo

W Galerii Młociny trwa cykl zajęć sportowych, w ramach których zainteresowani pod czujnym okiem doświadczonych trenerów związanych z klubem KS Hutnik mają okazję, by poćwiczyć wybraną dyscyplinę sportową. Odwiedzający otrzymali możliwość, by bezpłatnie wziąć udział m.in. w treningu tenisa, hokeja na lodzie, judo, piłki nożnej oraz jogi. Harmonogram zajęć sportowych w znajduje się na stronie galerii. Co robić natomiast w przerwie między zajęciami? Jedyne w stolicy lodowisko na dachu znajdujące się w Galerii Młociny pozostaje czynne przez cały okres trwania ferii zimowych! Opłata za wstęp wynosi jedynie 7 złotych, a jeśli obecni okażą paragon zrealizowany w obiekcie na kwotę nie niższą niż 20 złotych, będą mogli spędzić aktywnie czas zupełnie za darmo. Lodowisko pozostaje czynne do 28 lutego, od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-22:00, natomiast w niedziele do godziny 21:00. 

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

#DlaNajmłodszych

Galeria Młociny wspólnie z Fundacją Jestem Mamą zapraszają na niezapomniane warsztaty. Dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat przygotowano m.in. naukę lepienia z gliny oraz malowania. Jedno jest pewne – najmłodsi na pewno znajdują tu coś dla siebie! Dokładny harmonogram zajęć znajduje się na Facebooku fundacji, a ze względu na kameralne grupy na zajęcia obowiązują zapisy. Dokonamy ich pod numerem telefonu: 666 660 290 lub drogą mailową: [email protected]óły inicjatywy:https://www.facebook.com/FundacjaJestemMama

#ZabawaiEdukacja

Na parter w Galerii Młociny, tuż obok sklepu Wojas, w godzinach 12:00-20:00 od poniedziałku do piątku, a w soboty i niedziele w godzinach 10:00-20:00 zaprasza edukacyjna wystawa zwierząt bezkręgowych Zwierzaki Dziwaki. W ramach wydarzenia zainteresowani znajdą w obiekcie terraria z aż 30 gatunkami bezkręgowców, stanowiska edukacyjne dla młodszych i starszych widzów, a także poznają sekrety życia pod mikroskopem. A jeśli nie Zwierzaki Dziwaki to może Kolejkoland? Unikatowy park edukacji i rozrywki prezentujący temat szynowych pojazdów również zaprasza wszystkich odwiedzających! Jest to jedyna wystawa kolejkowa w Polsce, gdzie można bawić się i uczyć przy pomocy interaktywnych makiet i stref aktywności, na których jeżdżą miniatury prawdziwych pociągów. Tegoroczną przerwę zimową na Bielanach zakończymy natomiast Silent Disco na lodowisku. Wydarzenie odbędzie się 13 lutego w godzinach 16:00-20:00 na dachu obiektu, a obecni mogą liczyć na wyjątkową dawkę muzycznych brzmień!

Więcej informacji na temat atrakcji organizowanych w Galerii Młociny znajdziemy na stronie www.galeriamlociny.pl.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu