kajdanki

i

Autor: pixabay.com zdjęcie ilustracyjne

Wola: zatrzymano rzech obywateli Gruzji podejrzanych o pobicie! Zostali tymczasowo aresztowani

2021-06-30 10:22

Policjanci z warszawskiej Woli zatrzymali trzech obywateli Gruzji podejrzanych o pobicie - poinformowała PAP rzeczniczka wolskich policjantów kom. Marta Sulowska. Dodała, że wszyscy zostali tymczasowo aresztowani.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na Woli. Jak udało się ustalić śledczym, pomiędzy jednym z pokrzywdzonych, a sprawcą doszło do słownej sprzeczki. "Po kilku minutach ten sam mężczyzna w towarzystwie dwóch innych podbiegł do pokrzywdzonych" - powiedziała komisarz Marta Sulowska.

"Trójka napastników rzuciła się na nich zadając im ciosy rękoma i nogami po całym ciele, przewrócili ich na chodnik i kontynuowali zadawanie ciosów" - tłumaczyła. Wyjawiła, że jeden z napastników podczas bójki uderzał pokrzywdzonych metalową rurką po ciele. "Po chwili sprawcy uciekli do klatki schodowej" - zaznaczyła dodając, że w wyniku pobicia pokrzywdzeni odnieśli obrażenia ciała.

O sprawie zostali poinformowani wolscy policjanci, którzy ustalili, gdzie przebywają napastnicy i zatrzymali trzech mężczyzn. "Obywatele Gruzji w wieku 26, 29 i 31 lat zostali doprowadzeni do policyjnej celi" - podała

Mały bocian Radzio nie chce być jak jego rodzice

Po zatrzymaniu 26- i 29-latek usłyszeli zarzut pobicia, natomiast 31-latek usłyszał zarzut pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Decyzją sądu mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani na dwa miesiące. Za pobicie grozi do trzech lat więzienia, natomiast za pobicie z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi do ośmiu lat więzienia.

Źródło: Wola: zatrzymano trzech obywateli Gruzji podejrzanych o pobicie! Zostali tymczasowo aresztowani