Wokalista Okean Elzy zaśpiewał w charkowskim metrze [WIDEO]

i

Autor: screen: https://twitter.com/hannaliubakova/status/1504041720287318018

Wokalista Okean Elzy zaśpiewał w charkowskim metrze [WIDEO]

2022-03-17 13:32

Wojna w Ukrainie jest pełna okrucieństw, które pokazywane są w przekazach medialnych. Czasami jednak, pojawiają się sytuacje, które są promykiem nadziei i czymś pozytywnym. Z pewnością taką sytuacją jest nagranie śpiewającego Svyatoslava Vakarchuka z zespołu Okean Elzy. Do tego wyjątkowego wydarzenia, doszło w charkowskim metrze.

Wojna zbiera śmiertelne żniwo w Ukrainie, co widzimy codziennie w mediach, które przekazują informacje z frontu. Ukraińcy dzielnie walczą o swój kraj, odpierając ataki nieprzyjaciela, jednak bardzo ponuro maluje się obraz kraju, który codziennie jest niszczony. Są jednak w tej całej sytuacji, miłe momenty, jak na przykład ten w charkowskim metrze. Nagrano tam wokalistę Okean Elzy, który postanowił zaśpiewać dla zgromadzonych ludzi.

Co tam w środku gra - Keith Richards -Main Offender

Wokalista Okean Elzy zaśpiewał w charkowskim metrze [WIDEO]

Metro w Ukrainie stało się schronem dla wszystkich, którzy postanowili zostać w kraju, ponieważ można się tam schronić przed bombardowaniami i ostrzałem. Zgromadzonym tam ludziom, czas ostatnio uprzyjemnił wokalista Okean Elzy, Svyatoslav Vakarchuk, który postanowił zaśpiewać. Jest to jeden z nielicznych promyk radości w okupowanej Ukrainie i daje dużo nadziei. Zobaczcie sami: